تریلر تعاملی Desperados III نحوه‌ی انجام ماموریت را به شما واگذار می‌کند

اینبار شما رئیس هستید، نه یک تماشاچی!

تریلر تعاملی Desperados III نحوه‌ی انجام ماموریت را به شما واگذار می‌کند سورنا رضایی ۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی Mimimi Games و شرکت THQ Nordic ساعاتی قبل تریلر تعاملی Desperados III را از طریق پلتفرم یوتیوب به اشتراک گذاشتند.

نوردیک گیمز در سال ۲۰۱۱ میلادی تاسیس شد و مدیران این شرکت از همان زمان عزم خود را جزم کردند تا امتیاز فرنچایزهای مختلف را به‌دست آورند. یکی از امتیاز‌هایی که نوردیک گیمز طی سال‌های اخیر خریداری کرد، به Desperados مربوط می‌شود. این فرنچایز در گذشته به شرکت آتاری و استودیوی اسپل‌باند اینترتینمنت تعلق داشت اما نوردیک گیمز توانست با ارائه‌ی یک پیشنهاد خوب، امتیازش را از آن خود کند. در ضمن، نوردیک گیمز در سال ۲۰۱۴ میلادی امتیاز تجاری برند تی‌اچ‌کیو را به‌دست آورد و از آن زمان تاکنون تحت عنوان تی‌اچ‌کیو نوردیک فعالیت می‌کند.

تی‌اچ‌کیو نوردیک و استودیوی میمیمی گیمز در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ میلادی از Desperados III رونمایی کردند. این بازی پیش در‌آمدی بر Desperados: Wanted Dead or Alive محصول سال ۲۰۰۱ است که اولین عنوان ساخته شده بر اساس فرنچایز دسپرادوس محسوب می‌شود. جدیدترین محصول میمیمی گیمز در ژانر تاکتیکی همزمان تولید شده و درباره‌ی ۵ شخصیت است که هر کدام از مهارت‌های متفاوتی بهره برده و در دوران غرب وحشی زندگی می‌کردند. کوپر، یک هفت‌تیرکش است که می‌تواند با چاقو یا سلاحش دشمنان را به کام مرگ بفرستد. هکتور از یک تبر استفاده می‌کند. مک‌کوی، یک جایزه‌بگیر است که از تفنگی دوربرد، گاز و مواد سمی برای کشتن دشمنانش استفاده کرده و می‌تواند سلامتی همراهانش را بهبود ببخشد. کیت می‌تواند هر مردی را اغوا کرده و سپس با یک سلاح مخفی به زندگی او پایان دهد. نهایتا می‌رسیم به ایزابل که شخصیتی مرموز است.

استودیوی میمیمی گیمز و شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک اخیرا تریلر تعاملی Desperados III را از طریق وب سایت یوتیوب در دسترس قرار دادند. این ویدیوی تبلیغاتی ۴۵ ثانیه زمان داشته و شخصیت‌های مختلف بازی را حین کشتن دشمنان خود به روش‌های متنوع مثل استفاده از چاقو، تبر، لیوان و سلاح گرم نشان می‌دهد. از نکات جالب تریلر می‌توان به ثانیه‌ی ۲۶ اشاره کرد که در آن یکی از شخصیت‌ها یک شی را به سمت گاو نر پرتاب کرده و باعث عصبانی شدن و نهایتا مرگ یکی از دشمنان می‌شود. دیگر نکته‌ی جالب تریلر، به ثانیه‌ی ۳۶ مربوط می‌شود. پس از رسیدن به این بخش از ویدیو، شما ۱۰ ثانیه زمان دارید تا نحوه‌ی انجام ماموریت را انتخاب کنید: دشمنان را بی سر و صدا بکشید یا یک درگیری مسلحانه راه بیاندازید. این رویه ادامه داشته و یک بار دیگر هم وادار به انتخاب بین دو گزینه‌ی موجود خواهید شد. برای مشاهده‌ی تریلر تعاملی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در پایان، لازم به ذکر است که این بازی تاکتیکی در تاریخ ۲۷ خرداد (مصادف با ۱۶ ژوئن) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا