1%
  • 0/10

به زودی منتظر معرفی بازی Nier 3 باشیم؟

کارهای عجیب یوکو تارو

به زودی منتظر معرفی بازی Nier 3 باشیم؟ ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
معرفی بازی Nier 3

با توجه به شواهد و فعالیت‌های اخیر یوکو تارو ظاهرا به زودی می‌توانیم شاهد معرفی بازی Nier 3 و یا همان قسمت جدید این مجموعه باشیم.

طی یک اقدام غافل‌گیر کننده یوکو تارو (Yoko Taro) کارگردان و خالق مجموعه بازی Nier در کنسرت ارکستری این مجموعه در شهر لندن که در ابتدای ماه جاری برگزار شد حضور به عمل آورد. تارو در این کنسرت از طرفداران خواست با بلندترین صدای خود، اشتیاق خود را به گوش رئیس شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) که ظاهرا ایشان هم در میان جمعیت حاضر در کنسرت حضور داشت برسانند که خواستار دنباله‌ای برای این مجموعه هستند.

به گفته یکی از افرادی که آن شب در مراسم حاضر بود، بلافاصله پس از این اقدام یوکو تارو، جمعیت منفجر شد و با صدای بلند به تشویق و هیاهو پرداخت. با این حال، این موضوع تمامی ماجرا و بخش جذاب آن شب نبوده است. در جریان این رویداد و برگزاری این کنسرت نیز واژه “REPENT” (به معنی توبه کردن) به عنوان بخشی از یک دیالوگ به طور مرتب و مکرر به نمایش در می‌آمد حال آن که آخرین باری که این واژه به نمایش در آمد با املای “REP3NT” به چشم می‌خورد. همین موضوع سبب شد بسیاری از طرفداران گمان کنند REPENT می‌تواند زیرعنوان قسمت جدید این فرنچایز باشد.

در ابتدای ماه جاری بود که اعلام شد شرکت تنسنت (Tencent) تولید یک نسخه موبایلی جدید از مجموعه Nier را کنسل کرده است. منابع حاکی از آن بودند که این بازی حدقل به مدت دو سال در حال توسعه قرار داشته و حتی یک دمو قابل بازی نیز از آن وجود داشت که بخشی از داستان و مبارزات آن را به نمایش می‌گذاشت.

کمپانی تنسنت یافتن روش مناسب برای درآمدزایی این بازی به عنوان دلیل خود برای کنسل کردن آن اظهار کرده است. با این حال باید دید موارد اخیر چه معنایی داشته و آیا سرانجام می‌توانیم شاهد رونمایی و معرفی بازی Nier 3 باشیم یا برنامه‌های دیگری برای مجموعه تدارک دیده شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments