#مهسا_امینی

بنر تازه‌ی Godzilla vs. Kong تصویر تقابل دو شخصیت اصلی فیلم را به نمایش می‌گذارد

این اثر طی سه ماه آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت

بنر تازه‌ی Godzilla vs. Kong

فروشگاه Flair GP که در حوزه‌ی اسباب بازی فعالیت دارد، چندی پیش بنر تازه‌ی Godzilla vs. Kong را در وب سایت رسمی خود قرار داد.

پس از اینکه Godzilla محصول سال ۲۰۱۴ میلادی به فروش خوبی در باکس آفیس جهانی دست یافت، لجندری پیکچرز تصمیم گرفت یک دنیای سینمایی بر اساس هیولاها بسازد. مدیران استودیو در ابتدا یونیورسال پیکچرز را به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کرده بودند اما چند وقت بعد نظرشان تغییر کرد و وظیفه‌ی اکران دومین اثر مانسترورس، یعنی Kong: Skull Island را به استودیوی برادران وارنر سپردند؛ زیرا وارنر امتیاز استفاده از گودزیلا را در اختیار داشت. لجندری نهایتا ایجاد یک دنیای سینمایی و همچنین تقابل کینگ کنگ و گودزیلا را به صورت رسمی تایید کرد.

Kong: Skull Island اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی به سینماها آمد و به واسطه‌ی نقدهای مثبت خود، رقم نسبتا بالایی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند. انتظار می‌رفت روند رو به رشد فیلم‌های مانسترس با Godzilla: King of the Monsters ادامه یابد اما جدیدترین ساخته‌ی مایکل دوئرتی (Michael Dougherty) نقدهای منفی‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد و میزان فروشش هم افت چشمگیری نسبت به دومین فیلم مانسترورس داشت. در حال حاضر، تمامی چشم‌ها به اثر جدید دوخته شده تا شاید بتواند دنیای مشترک لجندری و وارنر را به مرکز توجه‌ها بازگرداند.

فروشگاه Flair GP که در حوزه‌ی اسباب بازی فعالیت دارد، اخیرا بنر تازه‌ی Godzilla vs. Kong را در وب سایت رسمی خود قرار داده است. این تصویر صحنه‌ای از تقابل کینگ کنگ و گودزیلا را به نمایش می‌گذارد که در جریان سومین فیلم ماسنترورس خواهیم دید. با این حال، به نظر نمی‌رسد بنر برای تبلیغ فیلم آماده شده باشد و احتمالا به اسباب بازی‌هایی تعلق دارد که بر اساس این اثر ساخته می‌شوند؛ زیرا در گوشه‌ی سمت راست لوگوهای Flair GP و Toho در کنار لوگوی استودیوی برادران وارنر و لجندری پیکچرز قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید بنر را مشاهده کنید:

شرایط پس از Godzilla: King of the Monsters به گونه‌ای پیش می‌رود که کینگ کنگ و گودزیلا مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. در همین حین، دو اتفاق مهم دیگر در حال رخ دادن است: اتفاق اول، سفر اعضای مونارک به سرزمین‌های ناشناخته است تا بتوانند ریشه‌های خلق تایتان‌ها را کشف کنند؛ اتفاق دوم؛ توطئه‌ای است که گروهی از انسان‌ها می‌چینند تا به واسطه‌ی آن، بهانه‌ی مناسبی را برای نابودی تمامی موجودات، خوب یا بد به دست آورند. از بازیگران حاضر در Godzilla vs. Kong می‌توان به الکساندر اسکاشگورد (Alexander Skarsgård)، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) و ایزا گونزالز (Eiza González) اشاره کرد.

از آن‌جایی که اتمام همه‌گیری ویروس کرونا مشخص نیست، استودیوی برادران وارنر تصمیم گرفت تمامی فیلم‌های خود در طول سال ۲۰۲۱ میلادی را به صورت همزمان به سینماها و HBO Max بیاورد. بدین ترتیب، کاربران ایرانی از تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ مه) می‌توانند به تماشای این اثر بنشینند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا