شیائومی پوکو X6 5G به زودی عرضه می‌شود

همان ردمی نوت ۱۳ پرو برای بازارهای جهانی!

شیائومی پوکو X6 5G

به تازگی اطلاعاتی از گوشی شیائومی پوکو X6 5G به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد این محصول در واقع همان ردمی نوت ۱۳ پرو خواهد بود.

به تازگی یک افشاگر توانسته ارتباط بین ردمی نوت ۱۳ پرو و مدل جهانی آن یعنی شیائومی پوکو X6 5G را مورد بررسی قرار دهد. شیائومی تاکنون از برنامه‌های خود برای عرضه‌ی سری ردمی نوت ۱۳ به بازارهای خارج از چین صحبت نکرده اما از شواهد پیداست که این شرکت می‌خواهد این گوشی‌ها را با برندی جدید وارد بازار جهانی کند.

اینطور که از اطلاعات متوجه شده‌ایم، در کد رابط کاربری MIUI، شماره مدل 23122PCD1G ذکر شده که مرتبط با نام رمز garnetp است؛ نام رمزی که در واقع با شیائومی پوکو X6 5G شناخته می‌شود. Skrzypek، افشاگر یادشده، معتقد است نماینده‌ی جدید پوکو  قرار است نسخه‌ی جهانی ردمی نوت ۱۳ پرو باشد چون نام رمز نماینده‌ی ردمی، garnet است.

با این حال به تازگی محصولی با شماره مدل 23122PCD1G در گیک‌بنچ دیده شده که مشخصات فنی آن کاملا مشابه ردمی نوت ۱۳ پرو است؛ اتفاقی که سبب شده به شایعه‌ی شبیه بودن این دو محصول دامن زده شود. چون پیش از این، ردمی نوت ۱۳ پرو با شماره مدل 2312DRA50C هم در گیک‌بنچ دیده شده بود.

اخیرا شیائومی محصولی با شماره 23122PCD1I مدل هم در اداره‌ی استانداردهای هندوستان (BIS) گواهی شده که نشان می‌دهد قرار است به زودی راهی بازار شود. حرف «I» آخر این شماره مدل هم یعنی شیائومی قصد دارد این محصول را در یک مدل خاص برای بازار هندوستان هم در نظر بگیرد.

طبق گفته‌های افشاگر یادشده، شیائومی پوکو X6 5G احتمالا از دوربین Omnvision OV64B40 هم بهره خواهد برد که ظاهرا قرار است جایگزین دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی اصلی ردمی نوت ۱۳ پرو شود. با این حال باید منتظر ماند و دید چه پیش می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا