اطلاعات و تصاویر گوشی‌های ردمی K70 و K70 پرو فاش شد

عرضه‌ی احتمالی، اواخر ۲۰۲۳

ردمی K70

به تازگی شاهد انتشار تصاویر و مشخصات فنی احتمالی گوشی‌های ردمی K70 و K70 پرو بوده‌ایم؛ ظاهرا باید به زودی شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم.

درست یک ماه بعد از اینکه شیائومی اعلام کرد قصد دارد کمتر از یک ماه دیگر از گوشی‌های سری ردمی K70 رونمایی کند، حالا شاهد انتشار تصاویری از این گوشی‌ها هستیم که شامل دو مدل استاندارد و پرو می‌شوند. گوشی‌هایی که گفته می‌شود قرار است اواخر امسال رونمایی و احتمالا وارد بازار چین شوند.

طبق گفته‌های خود شیائومی، اسنپدراگون ۸ نسل ۳ قرار است به عنوان قلب تپنده در ردمی K70 و K70 پرو ایفای نقش کند که همان پردازنده‌ی قدرتمند به کار رفته در سری شیائومی ۱۴ است. پردازنده‌ای که به فروش بالای این گوشی‌ها کمک بسیار زیادی کرده است. هرچند به نظر نمی‌رسد تمام مدل‌های این سری به تراشه‌ی قدرتمند کوالکام مجهز شوند چون ردمی معمولا برای گوشی‌های استانداردش از پردازنده‌های ضعیف‌تری استفاده می‌کند.

ردمی همچنین شاید پردازنده‌ی قدرتمند کوالکام را فقط برای ردمی K70 پرو و پرو پلاس در نظر بگیرد و برای مدل استاندارد به سراغ پردازنده‌ای میان‌رده مثل اسنپدراگون ۷ نسل ۲ یا موارد مشابه برود. شاید هم شاهد استفاده از تراشه‌ی مدیاتک در گوشی مدل استاندارد این شرکت باشیم.

البته تصاویر منتشر شده از سری ردمی K70 هم اصلا مشخص نیست به کدام مدل اشاره دارد. این تصویر نشان می‌دهد گوشی یادشده سه دوربین روی پنل پشتی خود خواهد داشت؛ درست مثل چیزی که در ردمی K60 شاهد هستیم. اگر ردمی برای دو مدل پرو و پرو پلاس دوربین‌های بیشتری را در نظر داشته باشد، قطعا این مدل، استاندارد خواهد بود در غیر این صورت نمی‌توان با اطمینان مدل آن را حدس زد.

البته شیائومی در سری ردمی K70، ماژول دوربین را به صورت افقی روی پنل پشتی تعبیه کرده در حالی که در سری K60 چنین طراحی را شاهد نیستیم. در واقع می‌توان این طراحی را چیزی بین طراحی پنل پشتی شیائومی ۱۴ و پوکو X5 پرو دانست. طبق گفته‌های لو ویبینگ، مدیرعامل شیائومی، سری ردمی K70 قرار است به زودی رونمایی و راهی بازار شوند اما متأسفانه تاریخ دقیقی برای این منظور ذکر نشده است. اما می‌توان انتظار داشت اوایل دسامبر این گوشی‌ها را در کشور چین شاهد باشیم و کمی بعد هم سری پوکو F6 به عنوان مدل جهانی آن‌ها راهی بازارهای خارج از چین شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا