#مهسا_امینی

ایکس‌باکس در سال ۲۰۲۱ طرفداران خود را سورپرایز خواهد کرد!

برنامه‌های زیادی در سال ۲۰۲۱ در انتظار ایکس‌باکس پلیرها

شرکت ایکس باکس

در همین اوایل نسل نهم کنسول‌های بازی و پس از گذشت چند روز از سال ۲۰۲۱، شرکت مایکروسافت خبر از سورپرایزهای جدید در این سال را به کاربران می‌دهد. چه چیزی در انتظار ما است؟

با عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس و اس نسل جدیدی برای این شرکت آغاز شد که باید با برنامه‌ریزی صحیح و سرویس‌های متنوع‌شان کاربران زیادی را از سراسر جهان جذب خودشان کنند تا بتوانند رقیب قدرتمندی برای پلی استیشن 5 به حساب آیند. ایکس باکس با خرید بتردا و ارائه‌ی سرویس گیم پس ما را حیرت‌انگیز کرد؛ حال طبق توییتی گفته شده است که این شگفتی‌ها تمامی نخواهند داشت.

امروز آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) مدیر بخش بازاریابی ایکس باکس طی توییتی اعلام کرده است که سال ۲۰۲۱ سال خوبی برای شرکت ایکس باکس و طرفداران خواهد بود؛ از خرید بتزدا تا بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) اتفاقات حیرت‌انگیزی بوده‌اند اما هنوز سورپرایزهای جدید دیگری نیز باقی مانده‌اند.

سال ۲۰۲۱ مبارک! امیدوارم سال خوبی داشته باشید و از تعطیلات لذت ببرید. من در سال گذشته با خرید شرکت مادر بتزدا یعنی زنمیکس و بازی‌های پیش‌رویمان Halo Infinite و Psychonauts 2 بسیار شگفت‌زده شدم اما شگفتی‌های بیشتری در انتظار ما خواهد بود.

مشخص نیست که ایکس باکس چه برنامه‌هایی برای طرفداران آماده خواهد کرد اما بهترین حدسی که می‌توان زد، رونمایی از بازی‌های جدید است که باید تا خبر رسمی آن‌ها منتظر بمانیم. در حال‌حاضر استودیوی ایکس باکس روی بازی‌های Fable ،Avowed ،Perfect Dark و State of Decay 3 کار می‌کند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا