ایکس باکس سری ایکس طرح ثور را در یک ویدیو بامزه تماشا کنید!

ایکس باکس ازگاردین‌ها

کنسول ایکس باکس سری ایکس طرح ثور (Thor) جدیدترین همکاری مایکروسافت و استودیو مارول برای برنامه پیش از انتشار نسخه بلوری فیلم Thor: Love And Thunder است. شما می‌توانید کلیپ این کنسول را با زیرنویس فارسی در این مطلب مشاهده کنید.

کنسول‌های نسل نهمی حدود دو سال است که منتشر شده‌اند، اما همان هنگام معرفی و رونمایی از ظاهر آن‌ها، یکی از جالب‌ترین مواردی که کاربران زود متوجه آن شدند، ظاهر عجیب آن‌ها بود. سونی تا آخرین لحظه برای رونمایی از ظاهر کنسول پلی استیشن 5 که بیشتر شبیه به یک برج است صبر کرد، اما ایکس باکس سری ایکس از همان اوایل سال ۲۰۱۹ رونمایی شده بود و همه می‌دانستند که این کنسول یک مکعب مستطیل بزرگ است!

در واقع ظاهر این کنسول چیزی بود که توسط کاربران در فضای مجازی با شباهت به اجسام زیادی به یک میم بامزه تبدیل شد و حتی وقتی که یک تصویر از آن در قالب یک یخچال منتشر شد، مایکروسافت رسما از یک یخچال بزرگ با طرح ایکس باکس سری ایکس رونمایی کرد!

با این وجود به نظر شما کنسول ایکس باکس سری ایکس به جز یک یخچال شبیه به چه جسمی است؟ پتک ثور!

ویدیو ایکس باکس سری ایکس طرح ثور از تیم IGN

این کلیپ کوتاه که توسط رسانه IGN در فضای مجازی منتشر شده، نشان می‌‌دهد که کنسول ایکس باکس سری ایکس در طرح چکش معروف شخصیت مارولی ثور، یا همان میولنیر (Mjolnir) ساخته شده است. با این وجود، این نسخه عادی این پتک نیست و مدل مخصوص فیلم Love And Thunder است که در آن میولنیر پس از وقایع Ragnarok شکسته شد.

در فیلم Thor Love And Thunder دیدیم که این چکش در یک محفظه خاص در منطقه نیوازگارد (New Asgard) قرار دارد و مردم برای دیدن بقایای شکسته آن به این محیط سیاهتی می‌روند. با این وجود، جین فاستر (Jane Foster) که پیش‌تر در فیلم‌های قبلی سری Thor معشوقه خدای رعد بود، وقتی که مریض شد، این پتک را برمی‌دارد و به نسخه خاصی از ثور تبدیل می‌شود که در این اثر سینمایی هم ظاهر شده بود.

روی این نسخه از ایکس باکس، می‌توان ترک‌های روی میولنیر را مشاهده کرد که آن را بیشتر شبیه به نسخه داخل فیلم می‌کنند. همچنین لوگو استودیو مارول (Marvel Studios) هم روی آن دیده می‌شود که در کنار اسم خود این اثر سینمایی قرار گرفته است. با این وجود، نکته داخل این کلیپ آنجاست که وقتی فرد داخل آن درباره ایکس باکس حرف می‌زند، پلی استیشن 5 درست همانطور که داخل فیلم استورم بریکر (Storm Breaker) احساساتی شده بود، احساس می‌کند که نادیده گرفته شده است! این سناریو جالب به یک کلیپ بامزه تبدیل شده که می‌توانید در این پست آن را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا