#مهسا_امینی

گزارش‌های تازه به عرضه ایکس‌باکس سری ایکس در ماه نوامبر اشاره دارند

آذر ماه امسال شاهد کنسول نسل نهمی ایکس‌باکس خواهیم بود؟

گزارش‌های تازه به عرضه ایکس‌باکس سری ایکس در ماه نوامبر اشاره دارند امیر سلیمی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹
ایکس‌باکس سری ایکس

بنا به گزارش تازه وب‌سایت بلومبرگ، مایکروسافت قصد دارد تا کنسول نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس را در ماه نوامبر (مصادف با آبان یا آذر ماه) راهی بازار کند.

در حالی که مدت زمان زیادی از معرفی کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 می‌گذرد، هیچ اعلامیه‌ی رسمی در خصوص قیمت و تاریخ دقیق عرضه‌ی این دستگاه‌ها منتشر نشده است تا گمانه‌زنی‌های متعددی حول این موضوع منتشر شود. در همین راستا، یکی از خبرنگاران وب‌سایت Bloomberg به‌تازگی اطلاعات جدیدی را از بازه زمانی عرضه Xbox Series X منتشر کرده است.

با استناد به دینا باس (Dina Bass)، خبرنگار وب‌سایت بلومبرگ، مایکروسافت برای عرضه کنسول نسل نهمی خود طی ماه نوامبر (مصادف با آبان یا آذر ماه) برنامه دارد. باس در مصاحبه‌ای با امی هود (Amy Hood)، مدیر اجرایی مایکروسافت، پرسیده است که «آیا کنسول جدید هنوز هم برای تعطیلات ماه نوامبر در نظر گرفته شده است؟» که هود در پاسخ فقط به عبارت «بله» بسنده کرد.

با این حال، این پاسخ کاملا صریح نیست و نمی‌توان آن را به عنوان تاریخ رسمی انتشار کنسول در نظر گرفت. پیرو همین موضوع، به‌نظر می‌رسد سخنگوی رسمی مایکروسافت به GameSpot اعلام کرده است که هنوز تاریخ رسمی عرصه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس مشخص نشده است. سخنگوی مایکروسافت گفته است:

ما برای عرضه ایکس‌باکس سری ایکس طی تعطیلات کریسمس پیش‌رو هیجان‌زده هستیم؛ با عرضه‌ی همزمان Halo Infinite، این کنسول قرار است سطح تازه‌ای از قدرت، سرعت و سازگاری را به نمایش بکذارد. ما در حال حاضر مورد دیگری برای به اشتراک‌گذاری نداریم.

در آخر، باید یادآوری کنیم که مایکروسافت امشب و از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران رویداد Xbox Games Showcase را برگزار خواهد کرد. در این رویداد که به نمایش بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس اختصاص داده شده است، انتظار می‌رود برای اولین بار از گیم‌پلی عنوان مورد انتظار Halo infinite رونمایی گردد.

وب‌سایت سرگرمی مثل همیشه، ویژه برنامه‌ای یرای پوشش زنده مراسم ایکس‌باکس در نظر گرفته است. این ویژه برنامه از ساعت ۱۹:۳۰ امشب به صورت زنده و مستقیم از کانال یوتیوب و صفحه‌ی اینستاگرام سرگرمی آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا