#مهسا_امینی

ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از رویداد ایکس‌باکس جولای ۲۰۲۰ | پنج‌شنبه ۲ مرداد ساعت ۱۹:۳۰

قبل از رویداد، حین و بعد از رویداد، ویدیویی و زنده با شما هستیم

ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از رویداد ایکس‌باکس جولای ۲۰۲۰ | پنج‌شنبه ۲ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ سرگرمی ۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار سایت

‌کم کم به روز موعود طرفداران و هواداران دو آتشه‌ی پلتفرم ایکس‌باکس و کمپانی مایکروسافت می‌رسیم. روز ۲ مرداد ماه، راس ساعت ۱۹:۳۰، ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از رویداد Xbox Games Showcase شروع می‌شود و ما از علاوه بر برنامه پیش از شروع مراسم (که رسما ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می‌شود)، رویداد و تحلیل پس از آن را به صورت زنده از کانال یوتیوب و صفحه‌ی اینستاگرام سرگرمی به همراه لایوبلاگ در کانال تلگرام سرگرمی برای شما داریم.

مایکروسافت پس از رویداد اینساید ایکس‌باکس که چندی پیش برگزار کرد، فشار زیادی از سمت گیمرها و طرفداران برند ایکس‌باکس برای نمایش عناوین طراز اول، انحصاری یا همان فرست پارتی‌ها متحمل شد. برنامه‌ریزی‌ ایکس‌باکس برای نمایش قدرت نرم‌افزاری خود در زمینه‌ی بازی‌سازی، حالا به مراسمی که ۲ مرداد ماه برگزار می‌شود، معطوف شده است. مراسمی که قرار است در آن برای اولین بار نمایش تمام و کمالی از بازی‌های نسل بعدی استودیوهای ایکس‌باکس داشته باشیم.

از Halo تا Fable، از Forza تا Gears، از Hellblade تا استودیو پر رمز و راز The Initiative و شاید ده‌ها عنوان کوچک و بزرگ انحصاری و اختصاصی، بازی‌هایی هستند که طرفداران ایکس‌باکس برای نمایش‌شان می‌توانند چشم به این رویداد پیش‌رو داشته باشند.

 

ما در سرگرمی مثل همیشه، ویژه برنامه‌ای در خور و شایسته‌ی مخاطب فارسی زبان تدارک دیده‌ایم. این ویژه برنامه یک ساعت قبل از شروع مراسم، یعنی ساعت ۱۹:۳۰ پنج‌شنبه ۲ مرداد ماه به صورت زنده و مستقیم از استودیو سرگرمی آغاز خواهد شد. همراه شما در حین برگزاری رویداد هستیم و پس از آن، به بحث و بررسی اتفاقات این رویداد خواهیم پرداخت. سه یا چهار ساعت پرتلاطم، پر هیجان و شگفت‌انگیز که می‌خواهیم در کنار شما تجربه کنیم.

ویژه برنامه پوشش زنده رویداد Xbox Games Showcase را در کانال یوتیوب سرگرمی و صفحه‌ی اینستاگرام سرگرمی می‌توانید تماشا کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا