کمپین تبلیغاتی مانستر انرژی قیمت ایکس‌باکس جدید را لو داده است

مانستر انرژی بخرید، ایکس‌باکس سری ایکس و Halo Infinite برنده شوید!

قیمت ایکس‌باکس جدید

به لطف کمپین تبلیغاتی نوشیدنی مانستر انرژی که طی هفته‌های آینده آغاز می‌شود، قیمت ایکس‌باکس جدید لو رفته است.

پس از معرفی غافل‌گیرکننده‌ی ایکس‌باکس سری ایکس در جریان The Game Awards 2019، دو علامت سوال بسیار مهم به وجود آمد: کنسول جدید مایکروسافت چه زمانی به بازار می‌آید و چه برچسب قیمتی خواهد داشت؟ ردموندی‌ها به انتظارها برای یافتن پاسخ سوال اول خاتمه دادند و چند روز پیش، رسما ماه انتشار محصول جدید خود را اعلام کردند. اگرچه هیچ صحبتی از قیمت ایکس‌باکس جدید به میان نیامد اما ظاهرا کمپین تبلیغاتی نوشیدنی مانستر انرژی آن لو داده است.

شرکت Monster Beverage Corporation اخیرا از همکاری خود با مایکروسافت برای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی Monster Energy X Halo Infinite خبر داد. این کمپین طی هفته‌های آینده آغاز شده و تا پایان سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به نوشیدنی‌های مانستر انرژی می‌توانند به فروشگاه‌ها رفته و مدل جدید این نوشیدنی را خریداری کنند که قوطی آن با الهام از هیلو اینفینیت طراحی شده است. برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ کافی است مشخصات خرید مانستر انرژی در وب سایت Monster-Halo.Com ثبت شود. شرکت Monster Beverage Corporation تصمیم دارد به برندگان یک ایکس‌باکس سری ایکس و یک نسخه از Halo Infinite را هدیه بدهد.

با توجه به اطلاعاتی که در بیانیه‌ی Monster Beverage Corporation درج شده، ۲۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان برنده معرفی می‌شوند و ارزش کلی هدایا هم ۱۱۹ هزار و ۹۹۸ دلار خواهد بود. اگر ارزش کلی هدایا را بر تعداد برندگان تقسیم کنید، به رقم ۵۹۹ دلار و ۹۹ سنت به ازای هر نفر می‌رسید. با در نظر گرفتن اینکه مایکروسافت ناشر Halo Infinite بوده و احتمالا نسخه‌ها را به صورت رایگان در اختیار شرکت Monster Beverage Corporation قرار می‌دهد، می‌توان به این نتیجه رسید که هر دستگاه ایکس‌باکس سری ایکس ۵۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. توجه داشته باشید مایکروسافت هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده و نمی‌توان با قطعیت درباره‌ی درست بودن یا نبودن این رقم صحبت کرد.

طبق اعلام ردموندی‌ها، ایکس‌باکس سری ایکس در تاریخ نامشخصی از نوامبر (مصادف با ۱۱ آبان الی ۱۰ آذر) به بازارهای جهانی خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا