1%
  • 0/10

ایکس‌باکس سری ایکس در چه تاریخی به بازار می‌آید؟

مایکروسافت به‌صورت رسمی تایید کرد

ایکس‌باکس سری ایکس در چه تاریخی به بازار می‌آید؟ ۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ کنسول‌های بازی کپی لینک
تاریخ انتشار ایکس‌باکس سری ایکس

شرکت مایکروسافت به‌صورت رسمی تاریخ انتشار ایکس‌باکس سری ایکس را تایید کرد.

بعد از حدس و گمان‌ها و شایعات مختلف پیرامون تاریخ انتشار ایکس‌باکس سری ایکس، بالاخره مایکروسافت تایید کرد که این کنسول نسل نهمی قرار است در ماه نوامبر عرضه شود. شب گذشته اخبار مختلفی از سوی مایکروسافت منتشر شد که به تاخیر زمان عرضه‌ی بازی هیلو اینفینیت اشاره می‌کرد. در کنار این موضوع، اکنون می‌دانیم دیگر چیزی به عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس باقی نمانده است و تنها چند ماه دیگر باید صبر کنیم.

با وجود آن‌که یکی از اصلی‌ترین موضوعات پیرامون کنسول‌های نسل آینده‌ی سونی و مایکروسافت قیمت‌ آن‌ها به حساب می‌آید، هنوز این دو شرکت درمورد این مسئله سکوت کرده‌اند. مایکروسافت در عین این‌که اعلام کرده ایکس‌باکس سری ایکس در ماه نوامبر در بازار جهانی عرضه می‌شود، هنوز مشخص نکرده که این کنسول نسل نهم با چه قیمتی قرار است در اختیار مردم قرار بگیرد.

جالب است بدانید چندی پیش مایکروسافت در اقدامی غیرمنتظره، برنامه‌ریزی‌های خود را تغییر داده و از این پس رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 را به صورت ماهانه برگزار نمی‌کند. این شرکت در اقدامی ناگهانی پست مربوط به رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 را در وب‌سایت رسمی ایکس‌باکس به‌روزرسانی کرد و در متن جدید نوشت رویدادهای Xbox 20/20 با هدف انتشار ماهانه‌ی اطلاعات معرفی شدند اما این کمپانی نمی‌تواند به وعده‌ی خود در این مورد عمل کند. از طرفی دیگر، فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس‌باکس، چندی پیش اعلام کرد رویداد تبلیغاتی جدید ایکس‌باکس طی ماه آگوست (ماه جاری میلادی) برگزار می‌شود. پیش‌‌بینی می‌شود اطلاعات بیشتری از جمله زمان دقیق‌تر عرضه و قیمت و همچنین جزئیاتی درمورد خود کنسول، طی رویداد پیش‌رو اعلام شود.

طبق اخبار منتشر شده و اعلام رسمی مایکروسافت، ایکس‌باکس سری ایکس در ماه نوامبر سال جاری میلادی در سراسر جهان عرضه می‌شود. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ انتشار کنسول شرکت رقیب یعنی سونی، اعلام نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments