سازنده‌ی Hitman مشغول ساخت یک بازی انحصاری برای Xbox Series X است!

IO Interactive به خوبی از پس این پروژه برمی‌آید؟

سازنده‌ی Hitman مشغول ساخت یک بازی انحصاری برای Xbox Series X است! نریمان هروی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی فانتزی IO Interactive

استودیوی IO Interactive که فرنچایز محبوب Hitman را در کارنامه‌ی خود دارد، مشغول ساخت یک بازی فانتزی انحصاری برای پلتفرم Xbox Series X/s است.

این پروژه، کاملا با بازی جدید 007 که اواخر سال گذشته‌ی میلادی توسط IO Interactive معرفی شد، متفاوت است. البته که برخلاف بازی 007 جدید، اطلاعات خاصی از این بازی در دسترس نیست.

این خبر طی یک ویدئو از Windows Central Gaming گزارش شده است. بنا بر صحبت‌های موجود در ویدئو، استودیوی IO Interactive قرار است که یک عنوان انحصاری برای کنسول‌های اکس‌باکس بسازد. همچنین در این ویدئو ذکر شده است که این پروژه قرار است در یک دنیای فانتزی رخ دهد و حتی این امکان وجود دارد که با اژدهایان نیز در این بازی رو به رو شویم.

همان‌گونه که در بالاتر ذکر شد، بازی فانتزی IO Interactive فعلا راه درازی را برای توسعه در پیش دارد و در حال حاضر، مراحل اولیه‌ی توسعه را طی می‌کند. Windows Central Gaming همچنین تاکید کرده که این بازی در مرحله‌ی پروتوتایپ‌ قرار دارد و چندین سال برای تکمیل آن، زمان لازم است!

جالب است بدانید که مدیرعامل استودیوی IO Interactive یعنی آقای Hakan Brak اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که آنان مشغول ساخت بازی دیگر و مجهولی در پشت صحنه هستند، اما او در مورد انحصاری بودن این بازی هیچ حرفی نزد.

فکر می‌کنید که در انتها چه اتفاقی برای بازی فانتزی IO Interactive و پروژه‌های دیگر آن‌ها می‌افتد؟ آیا سازنده‌ی Hitman می‌تواند از این برهه سربلند بیرون آید و بازی‌های جذابی را عرضه کند؟ آیا فکر می‌کنید که این گزارش درست باشد و IO Interactive این بازی را به شکل انحصاری برای کنسول‌های اکس‌باکس منتشر کند؟ آیا فکر می‌کنید که این استودیو می‌تواند بازی فانتزی جذابی را بسازد و ثابت کند که ساخت بازی در هر ستینگی را بلد است؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا