کدام بازی‌های Xbox Series X در مراسم بهترین بازی سال نمایش تازه‌ای خواهند داشت؟

آیا از ویژگی‌های بصری تازه‌ی Halo Infinite رونمایی خواهد شد؟

نمایش مایکروسافت در مراسم بهترین بازی

با توجه به اطلاعات تازه‌ای در فضای مجازی به انتشار رسیده، شرکت مایکروسافت در مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی، از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نمایش‌های جدیدی را ارائه خواهد داد.

اگر به خاطر داشته باشید در مراسم The Game Awards سال گذشته بود که شرکت مایکروسافت، برخلاف انتظار خیلی‌ها رسما از کنسول نسل بعدی خود یعنی ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد. به نظر می‌رسد که این رونمایی، به تجربه‌ای ارزشمند و عملکردی مثبت منجر شده است. چرا که ردموندی‌ها قصد دارند تا یکبار دیگر از استیج مراسم بهترین بازی سال برای رونمایی‌های خود بهره بگیرند.

جمعه شب، طی استریمی که جف گراب از گیمزبیت برگزار کرد، مدعی شد که طی مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی، شرکت مایکروسافت چند نمایش مرتبط با کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و اس را ارائه خواهد داد. همچنین دو روز پیش، اکانت رسمی ایکس‌باکس در توییتر، متن زیر را به اشتراک گذاشت:

هماهنگ شدن با مراسم بهترین بازی‌های سال ما را متفخر به نمایش بازی‌های بزرگی خواهد کرد.

۱۰ دسامبر (۲۰ آذر ماه) تماشا کنید.

احتمالا شما هم مثل من به بازی Halo Infinite فکر می‌کنید؟ متاسفانه باید بگویم که در مورد این بازی، مایکروسافت رسما تایید کرد که خبری از نمایش جدید هیلو در مراسم The Game Awards 2020 نخواهد بود اما به زودی، اطلاعات بسیاری زیاد و مهمی را از این بازی تیراندازی اول شخص به اشتراک خواهد گذاشت.

همان طور که می‌دانید در ابتدا قرار بود که بازی Halo Infinite به عنوان یکی از بازی‌های لانچ کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس به بازارهای جهانی عرضه شود اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و اعتراض‌های طرفداران به ویژگی‌های بصری این بازی، مایکروسافت تصمیم گرفت که تاریخ عرضه‌ی هیلو اینفینیت را تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی به تعویق بیاندازد.

این در حالی است که نزدیک‌ترین بازی انحصاری کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت، The Medium است؛ بازی دلهره‌آوری که توسط بلوبر تیم مراحل توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد و قرار است که ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۹ بهمن ماه سال جاری) علاوه بر ایکس‌باکس سری ایکس و اس، برای ویندوز 10 نیز منتشر شود.

از طرفی دیگر بسیاری عقیده دارند که ممکن است مایکروسافت از سخت‌افزار جدیدی رونمایی کنند؛ خیلی‌ها که خوشبینی زیادی دارند، منتظراند تا ردموندی‌ها از ایکس‌باکس جدید پرده بردارد تا کنسولی برای رقابت با نسخه‌ی ۴۰۰ دلاری پلی‌استیشن 5 نیز در داشته‌های مایکروسافت، قرار گیرد.

با این حال، نمی‌توان با قطعیت راجع به برنامه‌های مایکروسافت در این مراسم صحبت کرد. به خاطر داشته باشید که مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی جمعه ساعت ۳ صبح برگزار خواهد شد و وب سایت سرگرمی و شبکه‌های اجتماعی Sargarmecom مانند همیشه، در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در جریان اخبار این رویداد قرار می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا