تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه ایکس‌باکس را از دست ندهید

پیشنهادهای عالی برای عضویت در سرویس‌های اشتراکی Xbox

جمعه‌ی سیاه ایکس‌باکس

در حال حاضر تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه ایکس‌باکس در تعدادی از خرده فروشان معتبر دنیا از جمله والمارت آغاز شده که به لطف آن می‌توانید با هزینه‌ی مناسب‌تری در سرویس‌های اشتراکی شبکه Xbox Live عضو شوید.

راه اندازی سرویس اشتراکی بازی‌ها از جمله مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در نسل هشتم کنسول‌ها به شمار می‌رود که به خاطر ارائه قابلیت‌های عالی و راحتی کاربران، تا به امروز به خوبی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و روز به روز شاهد گسترش جامعه چنین سرویس‌هایی هستیم. در این میان، سرویس اشتراکی Xbox Game Pass ردموندی‌ها تاکنون عملکرد تحسین آمیزی داشته که امکان تجربه شماری از بازی‌های جدید و قدیمی کنسول ایکس‌باکس وان و حتی پلتفرم رایانه شخصی را برای مشترکین خود فراهم می‌کند.

حال، در آستانه‌ی شروع سال نو میلادی، طبق روال همیشه به‌تازگی رویداد جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی در برخی از فروشگاه‌های بزرگ آغاز شده که در جریان آن، تخفیف‌های وسوسه انگیز نسبتا زیادی روی اشتراک سرویس‌های پولی شبکه پرمخاطب ایکس‌باکس لایو اعمال شده است. از این رو، هم‌اکنون فرصت خوبی است که اشتراک خود در سرویس‌های Xbox Game Pass و یا Xbox Live Gold را با هزینه مناسب‌تری برای ماه‌های آتی تمدید کنید.

اولین تخفیف ویژه بلک فرایدی امسال، عضویت و یا تمدید اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate است که برای مدت محدودی در فروشگاه والمارت اعتبار دارد. در جریان این تخفیف، شما صرفا با پرداخت 45 دلار و خرید ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت سه ماهه، می‌توانید سه ماه دیگر اشتراک رایگان هدیه بگیرید و در مجموع، به مدت شش ماه از قابلیت‌های این سرویس بهره‌مند شوید. به طور معمول، عضویت یک ماهه این سرویس نزدیک به 15 دلار هزینه دارد که در صورت تمدید آن برای شش ماه، قیمت آن به 90 دلار خواهد رسید. این در حالی است که به لطف پیشنهاد اخیر فروشگاه والمارت، هزینه عضویت شش ماهه آن برای مدت محدودی به 45 دلار کاهش یافته است. ناگفته نماند؛ این بهترین پیشنهادی است که تا به امروز برای عضویت در سرویس ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت ارائه شده است و همین مسئله ارزش تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه ایکس‌باکس را دوچندان می‌کند.

دومین تخفیف وسوسه انگیز مربوط به عضویت سه ماهه در سرویس Xbox Live Gold است که علاقه‌مندان از روز پنج‌شنبه هفتم آذر ماه (28 نوامبر) می‌توانند اشتراک ایکس‎باکس لایو گلد خود را بجای پرداخت 25 دلار، با صرف تنها 15 دلار برای مدت سه ماه از طریق فروشگاه Best Buy تمدید و یا خریداری کنند. علاوه بر این، خرده فروش مذکور یک تخفیف ویژه برای Xbox Game Pass Ultimate نیز در نظر گرفته که در واقع یک گزینه عالی برای عضویت و استفاده از امکانات این سرویس به حساب می‌آید. به طور دقیق‌تر، این فروشگاه مشابه پیشنهاد سه ماهه سرویس طلایی ایکس‌باکس لایو، از روز هفتم آذر (28 نوامبر) اشتراک سه ماهه ایکس باکس گیم‌ پس آلتیمیت را با 45 درصد تخفیف، به قیمت 25 دلار به فروش خواهد رساند. بدین ترتیب، چنانچه به هر دلیلی تخفیف عضویت شش ماهه این سرویس در فروشگاه والمارت را از دست دادید، چندان نگران نباشید و پیشنهاد بست بای بهترین گزینه بعدی شما خواهد بود.

ذکر این نکته مهم است که پیشنهادهای فوق صرفا مختص کاربران جدید این سرویس‌ها نیست و در صورتی که هم‌اکنون جزء مشترکین آن‌ها هستید و اجباری به تمدید اشتراک خود ندارید، این پیشنهادهای ویژه را از دست ندهید و به راحتی اعتبار اشتراکتان را با صرف هزینه کمتر تمدید کنید.

در پایان، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود در رابطه با تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه ایکس‌باکس را با ما و دیگر کاربران وب‌سایت سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا