#مهسا_امینی

انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس لو رفت!

یک بازی استراتژی؟

انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس لو رفت! نریمان هروی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
انحصاری ایکس باکس

یک بازی جدید انحصاری ایکس‌ باکس سری ایکس/اس حالا و پیش از رونمایی در رویداد E3 لو رفت!

در حالی که پلی استیشن کم کم شروع به پورت بازی‌های خود روی پلتفرم کامپیوتر کرده، ولی زیاد به فضای پی‌سی گیمینگ توجهی ندارد و نینتندو نیز از این قاعده مستثنی نیست. این مسئله در جبهه‌ی ایکس‌ باکس متفاوت است و جای تعجبی وجود ندارد که ایکس باکس در فکر ساخت یک بازی استراتژی با خالقان سری محبوب Civilization باشد. طبق شایعات، این پروژه پیش از این با نام Project Indus شناخته می‌شد. همچنین این شایعات مبنی بر این هستند که این بازی انحصاری ایکس باکس توسط Oxide Games ساخته می‌شود.

طبق لیست شغلی جدیدی که از طرف Oxide Games منتشر شده، آنان با یک ناشر فرست پارتی برای بازی جدید خود کار می‌کنند. آنان مشخص نکرده‌اند که با کدام ناشر فرست پارتی کار می‌کنند، ولی در لیست شغلی اعلام کرده‌اند که متقاضیان باید تجربه کار با Xbox Live SDK/GDK داشته باشند و اسمی از معادل‌های پلی استیشن و نینتندو نبرده‌اند. به این علت نیز می‌توان گفت که این بازی به احتمال بسیار زیاد به شکل انحصاری برای ایکس باکس منتشر می‌شود.

در لیست شغلی نوشته شده که Oxide Games در حال حاضر روی یک آی‌پی جدید AAA با یک ناشر فرست پارتی کار می‌کند و ما به دنبال یک مهندس شبکه هستیم تا به ما ملحق شود. شما قرار است با تیم همکاری کنید تا تجربه‌ای بهتری در بخش مچ‌میکینگ این بازی رقم بزنید. فرد مورد نظر باید باتجربه و با انگیزه باشد و همچنین از کار با یک انجین فوق‌العاده لذت ببرد.

طبق این لیست شغلی، چیزی در مورد معرفی این بازی در رویداد E3 به چشم نمی‌خورد، اما به این موضوع در شایعات قبلی اشاره شده و قرار است این بازی انحصاری ایکس باکس در E3 معرفی شود.

نظر شما در مورد این بازی انحصاری ایکس باکس چیست؟ فکر می‌کنید ایکس باکس با معرفی این بازی و با توجه به این که قرار نیست تا آخر سال ۲۰۲۲ بازی انحصاری داشته باشد، آب رفته را تا حدودی به جوی برگرداند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا