بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس این ماه غوغا می‌کنند!

حضور بهترین Co-op سال ۲۰۲۰ + مورد انتظارترین ریسینگ سال

ایکس باکس گیم پس نوامبر ۲۰۲۱

دست مایکروسافت مثل همیشه پر است. ماه نوامبر با سیلی از بازی‌های خارق‌العاده در سرویس ایکس باکس گیم پس از راه رسیده است و قرار است دورانی خوش در It Takes Two و Forza Horizon 5 داشته باشید.

سرویس ایکس باکس گیم پس ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ را با قدرت آغاز می‌کند و پس از گذشت حدود ۶ ماه از انتشار بازی It Takes Two توسط توسعه دهندگان عنوان محبوب A Way Out، این بازی به گیم پس می‌آید. البته تنها کسانی که مبلغ بیشتری پرداخت کرده و اشتراک آلتیمیت را خریداری کرده‌اند می‌توانند از این بازی بهره ببرند، بااین حال همیشه تخفیف‌های قابل توجهی برای دارندگان سرویس گیم پس ارزان قیمت‌تر در دسترس است. در ادامه قصد داریم نگاهی به بازی‌های معرفی شده ایکس باکس گیم پس در ماه نوامبر داشته باشیم.

۲ نوامبر، برابر با ۱۱ آبان ماه

Minecraft نسخه‌های Java و Bedrock (رایانه شخصی)

Unpacking (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

۴ نوامبر، برابر با ۱۳ آبان ماه

It Takes Two (قابل دسترسی فقط از طریق EA Play که تنها با خرید ایکس باکس گیم پس آلتیمیت فعال می‌شود، سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

Kill it with Fire (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

۹ نوامبر، برابر با ۱۸ آبان ماه

Football Manager 2022 (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

Forza Horizon 5 (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

۱۱ نوامبر، برابر با ۲۰ آبان ماه

Grand Theft Auto: San Andreas – Definitive Edition (کنسول)

One Step from Eden (کنسول و رایانه شخصی)

این نکته را نیز باید اشاره داشت که همیشه نباید منتظر افزودن بازی‌ها به این سرویس باشیم و در سوی دیگر ما تقریبا هر ماه شاهد حذف شدن برخی بازی‌ها از این سرویس به دلایل متفاوت هستیم. در ادامه قصد داریم به بازی‌هایی که این سرویس را در روز ۱۵ نوامبر، برابر با ۲۴ آبان ماه ترک می‌کنند داشته باشیم.

Planet Coaster (سرویس Cloud و کنسول)

Star Renegades (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

Streets of Rogue (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

The Gardens Between (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

River City Girls (سرویس Cloud، کنسول و رایانه شخصی)

Final Fantasy VIII HD (کنسول و رایانه شخصی)

لازم به ذکر است که سونی طی ماه گذشته بازی Final Fantasy VIII Remastered را وارد سرویس خود یعنی PS Now کرد که رقیب مستقیم ایکس باکس گیم پس قلمداد می‌شود. با وجود حذف شدن برخی بازی‌ها از جمله عنوان محبوب Final Fantasy VIII HD، بازی‌هایی که به این سرویس افزوده می‌شوند ماه نوامبر را مانند چندین ماه اخیر تبدیل به دوره‌ای طلایی برای سرویس ایکس باکس گیم پس می‌کنند. عنوان Forza Horizon 5 خود به تنهایی در میان همه این عناوین جولان داده و دلبری می‌کند. این بازی مثل همه بازی‌های دسته اول ایکس باکس، از اولین روز عرضه در سرویس گیم پس قابل اجراست. البته ناگفته نماند کاربرانی که نسخه Premium Edition این بازی را خریداری کرده باشند، ۴ روز زودتر و در تاریخ ۵ نوامبر، برابر با ۱۴ آبان ماه می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

همه می‌دانیم که بسیاری تشنه GTA: San Andreas – The Definitive Edition بوده و بدون شک در اولین روز انتشار برای ساعت‌ها به تجربه این بازی می‌پردازند و اگر سرویس گیم پس را خریداری کرده باشند، نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست. دیگر جواهر حاضر در مجموعه ماه نوامبر عنوان It Takes Two از استودیو Hazelight است. بازی A Way Out پیش از عرضه عنوان It Takes Two با اختلاف بهترین بازی سبک Co-Op در چندین سال اخیر بود. این سبک از بازی‌ها طی سال‌های اخیر محبوبیت بیشتری میان کاربران پیدا کرده‌اند. این دو بازی توانسته‌اند تمام عناصر سبک Co-Op را به خوبی پیاده سازی کرده و ساعت‌های لذت بخشی را برای شما و دوستانتان رقم می‌زنند.

نکته قابل توجه درباره بازی It Takes Two این است که دارندگان سرویس گیم پس ارزان قیمت یا بهتر است بگوییم استاندارد به این بازی دسترسی نداشته و تنها در اختیار کسانی که نسخه گران قیمت‌تر آلتیمیت را خریداری کرده‌اند قرار می‌گیرد. تعداد کاربران سرویس گیم پس طی سال ۲۰۲۱ میلادی رشدی ۳۷ درصدی به خود دیده و طبق آخرین آمار رسمی مایکروسافت حال بیش از ۱۸ میلیون کاربر دارد. البته باید اشاره داشت که مدیر ارشد شرکت تیک‌تو یعنی استراس زلنیک (Strauss Zelnick) باور دارد که تعداد کاربران چیزی در میان ۲۳ الی ۳۰ میلیون است که البته به‌طور رسمی توسط مایکروسافت تایید نشده و به‌نظر قصد ندارند به این زودی‌ها از تعداد واقعی کاربران این سرویس رونمایی کنند. نظر شما درباره بازی‌های این ماه سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ آیا این بازی‌ها شما را به کنار زدن سرویس PS Now و خرید ایکس باکس و گیم پس ترغیب می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا