بازی‌های Tekken 7 و Frostpunk به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شوند

این بازی‌ها در ماه ژانویه به گیم پس اضافه خواهند شد

بازی‌های Tekken 7 و Frostpunk

بازی‌های ماه ژانویه ۲۰۲۰ سرویس Xbox Game Pass اعلام شد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بازی مبارزه‌ای Tekken 7 و استراتژی Frostpunk اشاره کرد.

Xbox Game Pass را می‌توان یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های سال ۲۰۱۹ میلادی دانست و در آن سال بازی‌های زیادی به صورت ماهانه برای این سرویس منتشر شدند. خوشبختانه حمایت شرکت مایکروسافت برای این سرویس همچنان بسیار قوی است و در روز‌های اول سال جدید میلادی این شرکت با همکاری راکستار بازی Grand Theft Auto V را برای سرویس منتشر کرد.

حال قرار است در ماه ژانویه ۲۰۲۰ سه عنوان جدید به نام‌های Tekken 7 ،Frostpunk و Sword Art Online: Fatal Bullet به این سرویس اضافه خواهند شد. Frostpunk یک بازی استراتژی و بقا است و داستان آن در خصوص عصر یخبندان بعدی زمین روایت می‌شود که بازیکن در نقش یک فرمانده باید بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشد و با حجوم موج‌هایی از سرما و یخبندان مبارزه کند. Sword Art Online: Fatal Bullet نام یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که از روی انیمه‌ای به همین نام ساخته شده است. در آخرین بازی ماه ژانویه‌ی امسال هم می‌توان به بازی مشهور مبارزه‌ای شرکت باندای نامکو یعنی Tekken 7 اشاره کرد.

Frostpunk و Sword Art Online: Fatal Bullet به صورت همزمان، فردا ۱۹ دی ۱۳۹۸ (۹ ژانویه ۲۰۲۰) به این سرویس اضافه خواهد شد. بازی Tekken 7 کمی دیر‌تر از این تاریخ، در ۲۶ دی ۱۳۹۸ (۱۶ ژانویه ۲۰۲۰) به جمع بازی‌های این سرویس خواهد پیوست. از طرفی بازی‌های Lego City Undercover و Just Cause 3 در آخر این ماه از گیم پس خارج می‌شوند.

اگر شما جزو کسانی هستید که منتظر یکی بازی مبارزه‌ای خوب برای ایکس‌باکس بوده‌اید، Tekken 7 بهترین گزینه‌ی شما خواهد بود. این بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و شامل مسابقات حرفه‌ای است. همچنین به احتمال زیاد اکثر ما با Sword Art Online: Fatal Bullet نا آشنا هستیم که اکنون بهترین موقع برای تجربه‌ی این بازی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا