بازی تحسین شده Fractured Minds به ایکس‌باکس گیم پس اضافه شد

Golf With Friends دیگر عنوان تازه این سرویس اشتراکی محبوب است!

بازی تحسین شده Fractured Minds به ایکس‌باکس گیم پس اضافه شد امیر سلیمی ۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
ایکس‌باکس گیم پس xbox game pass

دو بازی Fractured Minds و Golf With Friends به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شدند.

در آخرین به‌روزرسانی، دو بازی تازه به ایکس‌باکس گیم پس اصافه شدند؛ اما متاسفانه هیچکدام از این بازی‌ها برای مشترکان ایکس‌باکس گیم پس پی‌سی ارائه نمی‌شوند. با این حال، کاربران کنسول ایکس‌باکس وان هم‌اکنون می‌توانید دو بازی Fractured Minds و Golf With Friends را به رایگان دریافت و تجربه کنند.

از آنجایی که معمولا مایکروسافت مدت زمان حضور بازی در کتابخانه گیم‌پس را اعلام نمی‌کند، ممکن است هر دو بازی تا سال‌ها یا فقط چند هفته در دسترس باشند؛ همچنین، اگر به تجربه‌ی این عناوین علاقه‌مند هستید، بهتر است از هرچه زودتر به دانلود آن‌ها بپردازید.

در مورد بازی‌ها باید گفت که Fractured Minds یک پازل-نقش‌آفرینی است که به بررسی مشکلات اضطراب و سلامت‌روان می‌پردازد. این عنوان که در ۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و iOS منتشر شده، جایزه‌ی BAFTA را برای تنها سازنده‌اش، یعنی املیی میچل (Emily Mitchell) هفده ساله به ارمغان آورد.

برای آن دسته از افرادی که با Xbox Game Pass آشنایی ندارند، این سرویس اشتراکی که به ازای پرداخت مبلغی به صورت دوره‌ای مجموعه‌ای بالغ بر ۱۰۰ بازی مخنلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این اشتراک به مرور زمان گسترش یافته و به طور مداوم با اضافه یا حذف عناوین، به‌روزرسانی می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا