بازی State of Decay 2 به Xbox Game Pass اضافه شد

عنوان Pikuniku دیگر بازی اضافه شده به این سرویس است

دو بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass

طبق اعلام شرکت مایکروسافت، دو بازی State of Decay 2 و Pikuniku به سرویس Xbox Game Pass اضافه شدند.

شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که دو بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده است. مشترکین این سرویس می‌توانند همین حالا به تجربه‌ی دو بازی State of Decay 2: Juggernaut Edition و Pikuniku بپردازند. لازم به ذکر است که این بازی‌ها برای مشترکین هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در حال حاضر مشخص نیست که تا چه زمانی این دو بازی در دسترس مشترکان خواهد بود. احتمالا بازی State of Decay 2: Juggernaut Edition چون ساخته‌ی یکی از استودیوهای داخلی ایکس‌باکس است، به صورت همیشگی در این سرویس قرار داشته باشد، اما Pikuniku احتمالا برای مدت زمان محدودی در دسترس قرار گیرد. پس با این تفاسیر، پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید به تجربه‌ی این دو عنوان بپردازید، اول Pikuniku را انتخاب کنید.

State of Decay 2: Juggernaut Edition یک بازی جهان-باز در ژانر بقا است که می‌توانید با ۳ نفر از دوستان‌تان هم به تجربه‌ی آن بپردازید. این بازی برای اولین بار در تاریخ ۲۲ می ۲۰۱۸ (۱ خرداد ۱۳۹۷) روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

Pikuniku یک بازی در سبک پازل اکتشافی است که شما را به یک محیط جالب و البته عجیب می‌برد. وقتی برای اولین بار بازی را تجربه می‌کنید، با یک دنیای شاد و رنگارنگ مواجه می‌شوید، اما به‌مرور می‌فهمید که همه چیز آن طور که به نظر می‌رسد خوب نیست. این بازی برای اولین بار در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۴ بهمن ۱۳۹۷) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کند.

در صورتی که علاقه دارید این عناوین را تجربه کنید، سرویس Xbox Game Pass هم‌اکنون با قیمت ماهانه ۱۰ دلار برای ایکس‌باکس وان و ویندوز در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا