بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شدند

Fallout 4 و Wolfenstein: The New Order از این سرویس حذف خواهند شد

بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شدند مهسا سپاهی ۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
سرویس Xbox Game Pass

اخیرا مایکروسافت اعلام کرد به زودی ۱۰ عنوان از Xbox Game Pass حذف می‌شود و به ‌دنبال آن تعدادی بازی به این سرویس اضافه خواهد شد.

Xbox Game Pass ماهانه به ازای پرداخت ۱۰ تا ۱۵ دلار، تعدادی بازی رایگان را در اختیار کاربران ایکس‌باکس و ویندوز قرار می‌دهد و هر چند وقت یک‌بار عناوین جدیدی به این سرویس افزوده می‌شود و مشخص نیست تا چه زمانی بازی‌های اضافه شده در این سرویس باقی می‌مانند.

۱۷ آوریل، مایکروسافت دو بازی جدید را به Xbox Game Pass اضافه کرد که یکی از آن‌ها The Long Dark است. این بازی سبک بقاء، تجربه‌ای متفکرانه و اکتشافی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا در مکانی که بر اثر فاجعه‌ ژئومغناطیسی تخریب شده، به زندگی ادامه دهند و با رویارویی با چالش‌های مختلف خود را نجات دهند.

دومین بازی‌ای که در سرویس ایکس‌باکس گیم‌ پس به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته، Machinarium نام دارد. Machinarium عنوانی ماجراجویی محسوب می‌شود که نمرات خوبی دریافت کرده و از دید منتقدین تحسین شده است. سازندگان این بازی Amanita Design و XGen Studios هستند که ساخت سری Samorost را بر عهده داشته‌اند. در Machinarium باید به جوزف که یک روبات است، کمک کنید تا دوست ربوده شده‌ی خود، برتا را از دست باند Black Cap Brotherhood نجات دهد.

کاربرانی که در Xbox Game Pass اشتراک دارند، می‌توانند دو بازی Machinarium و The Long Dark را برای ایکس‌باکس وان یا ویندوز به صورت رایگان تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا