بازی Alan Wake به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

مشترکین گیم پس در هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌‌های ویندوزی می‌توانند بازی را تجربه کننند

اضافه شدن بازی Alan Wake به سرویس Xbox Game Pass

بر اساس اعلام استودیو رمدی، بازی Alan Wake به زودی در دسترس مشترکین سرویس Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

شاید جالب باشد بدانید که ۱۰ سال از زمان عرضه‌ی بازی تحسین شده‌ی Alan Wake روی کنسول ایکس‌باکس 360 گذشته است و بدون شک گیمرها خاطرات زیادی از تجربه‌ی این بازی در ذهن خودشان دارند. حال، بر اساس اعلام رمدی (Remedy)، به مناسبت دهمین سالگرد انتشار این بازی، Alan Wake به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد. مطابق اعلام رمدی، مشترکین سرویس Xbox Game Pass روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند از تاریخ ۲۱ مه (۱ خرداد ماه) بازی Alan Wake را به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند.

شاید زمان زیادی از انتشار Alan Wake به عنوان یکی از بهترین محصولات استودیو رمدی گذشته باشد، اما بدون شک این بازی اکشن ماجراجویی همچنان از ارزش تجربه‌ی بالایی برخوردار است و گیمرهایی که قبلا موفق به بازی کردن آن نشدند، می‌توانند از این فرصت برای ماجراجویی با شخصیت «الن ویک» نهایت استفاده را ببرند.

همچنین، اگر جز مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس نیستید یا به هر دلیلی ترجیح می‌دهید که این بازی را خریداری کنید، می‌توانید از فرصت بسیار عالی موجود در حال حاضر استفاده کنید. مشترکین استیم، می‌توانند بازی Alan Wake را با تخفیفی ۹۰ درصدی و با قیمت تنها ۱.۴۹ دلار از این پلتفرم خریداری کنند.

بازی Alan Wake، برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ روی کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 عرضه شد و توانست به یکی از شاهکارهای استودیو رمدی و همچنین یکی از آثار ماندگار نسل هفتم بازی‌های ویدیویی تبدیل شود. دنباله‌ی این بازی با نام Alan Wake’s American Nightmare در سال ۲۰۱۲ برای ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه شد و با اینکه نتوانست موفقیت‌های نسخه‌ی اول را تکرار کند، ولی همواره از آن به عنوان یکی از آثار خوب در سبک اکشن ماجراجویی یاد می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا