#مهسا_امینی

سه بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد

بالاخره Kingdom Hearts 3 به این سرویس راه پیدا کرد

سه بازی جدید سرویس Xbox Game Pass

مطابق اعلام مایکروسافت، سه بازی جدید سرویس Xbox Game Pass هم‌اکنون در دسترس است.

کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که سه بازی جدید سرویس Xbox Game Pass برای کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. یکی از این سه عنوان، Kingdom Hearts 3 است که یکی از محبوب‌ترین آثار منتشر شده در سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود و فقط برای کاربران کنسول ایکس‌باکس وان دردسترس خواهد بود. دو بازی دیگر، از آن دسته آثاری هستند که اخیرا منتشر شده‌اند؛ این دو بازی، Two Point Hospital و Wasteland Remastered هستند که برای مشترکین Xbox Game Pass دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

هنوز مشخص نیست که تا چه مدت این سه بازی در دسترس مشترکین سرویس Xbox Game Pass خواهد بود و مایکروسافت هیچ‌گونه اطلاعات بیشتری در این‌باره منتشر نکرده است. با در نظر گرفتن اینکه مجموعه‌ی Wasteland در انحصار کمپانی مایکروسافت قرار دارد، باید شاهد محتوای اضافی از Wasteland Remastered برای کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی باشیم.

Xbox Game Pass، نام سرویسی است که هر چند مدت یک‌بار بازی‌های جدید و قدیمی به آن اضافه می‌شوند و کاربران این سرویس می‌توانند با پرداخت ماهانه ۱۰ دلار به تمامی این بازی‌ها به صورت یک‌جا و رایگان دسترسی داشته باشند. این سرویس متعلق به مایکروسافت است و کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ویندوزی می‌توانند با تهیه اشتراک، از این سرویس بهره‌مند شوند. همچنین علاوه بر بازی‌های رایگان، یک سری مزایای اضافه هم برای مشترکین Xbox Game Pass مثل تخفیف‌های ویژه روی بازی‌های انحصاری وجود دارد.

پس اگر از کاربران کنسول ایکس‌باکس وان هستید و هنوز Kingdom Hearts 3 را تجربه نکرده‌اید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با تهیه‌ی اشتراک ۱۰ دلاری سرویس Xbox Game Pass به صورت رایگان، این بازی و چندین و چند اثر دیگر را به صورت رایگان دریافت و به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا