1%
  • 0/10

نگاهی اجمالی به بازی‌های جدید گیم پس در سال ۲۰۲۴

از روز اول انتشار

نگاهی اجمالی به بازی‌های جدید گیم پس در سال ۲۰۲۴ ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های جدید گیم پس در سال ۲۰۲۴

در آستانه آغاز سال نو میلادی، فهرستی از بازی های جدید سرویس گیم پس در سال ۲۰۲۴ منتشر شده است.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که این بار در آستانه آغاز سال نو، فهرستی از بازی‌های جدید و روز اول گیم پس در سال ۲۰۲۴ میلادی را به اشتراک گذاشته شده است.

به بیان دقیق‌تر، به تازگی یکی از کاربرهای شبکه ایکس (توییتر سابق) به نام Baiisun بر اساس تاریخ عرضه بازی‌ها، تصویری از آثار جدید گیم پس در سال آینده میلادی منتشر کرده که همگی این بازی‌ها از روز نخست عرضه به طور رایگان در اختیار مشترکین گیم پس قرار خواهند گرفت.

از مهم‌ترین بازی‌های گیم پس در سال آینده می‌توان به بازی Stalker 2 اشاره کرد که در حال حاضر روند ساخت خود را در استودیوی اوکراینی جی اس جی گیم ورلد پشت سر می‌گذارد. از طرفی، بازی مورد انتظار Avowed نیز برای عرضه در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده است.

جدیدترین بازی شبیه‌ساز پرواز یا همان Flight Simulator 2024 یکی دیگر از عناوین مورد انتظار ایکس باکس به شمار می‌رود که استودیو آسوبو مشغول توسعه آن بوده و قرار است به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. طبق روال همیشه، مشترکین گیم پس از همان روز نخست انتشار می‌توانند به طور رایگان از تجربه بازی لذت ببرند.

دقت داشته باشید عناوین جدید گیم پس در سال ۲۰۲۴ میلادی صرفا به موارد فوق محدود نشده و ده‌ها بازی دیگر نیز در ماه‌های مختلف به این سرویس اشتراکی اضافه خواهند شد. برای مثال، گفته شده که شماری از بازی‌های شرکت اکتیویژن بلیزارد از جمله کالاف دیوتی به گیم پس راه می‌یابند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments