همکاری دوباره ایکس‌باکس و +Disney، سینما را به کنسول شما می‌آورد!

برنامه‌های تازه مایکروسافت برای دوست‌داران سینما

همکاری ایکس باکس و دیزنی پلاس

برنامه‌های مایکروسافت و ایکس باکس تمامی نداشته و آن‌ها همیشه در تلاش برای جذب بیشتر کاربران هستند و این مرتبه به‌دنبال توجه طرفداران سینما و به‌خصوص دنیای مارول هستند. همکاری ایکس باکس با Disney Plus‌ ازنو آغاز شده است.

یکی از نکات بسیار مثبت حالت آلتیمیت ایکس باکس گیم پس درکنار بازی‌های رایگان و عرضه بازی‌ها در اولین روز عرضه، وجود ایکس باکس لایو است. حال مایکروسافت قصد دارد ویژگی که در گذشته نیز به‌همراه حالت آلتیمیت ایکس باکس گیم پس عرضه می‌شد را برگرداند که بدون شک باعث جذب تعداد زیادی از طرفداران سینما می‌شود. در گذشته ما شاهد اشتراک آزمایشی Disney Plus در حالت آلتیمیت ایکس باکس گیم پس بودیم که با استفاده از آن می‌توانستید به تماشای فیلم‌های دنیای مارول و انبوهی از فیلم‌های روز دنیا بپردازید. ما دوباره شاهد اشتراک آزمایشی Disney Plus‌ خواهیم بود.

این ویژگی از امروز دردسترس قرار گرفته و به‌لطف آن طرفداران شبکه ایکس باکس می‌توانند از فیلم‌های قدیمی و البته فیلم‌های جدید این شبکه لذت ببرند. از جمله این فیلم و سریال‌ها می‌توان به Wandavision، Mandolorian و همچنین Winter Soldier درکنار انبوهی دیگر از فیلم و سریال‌ها اشاره داشت. طی این هفته نیز ما شاهد انتشار سریال Loki خواهیم بود که میلیون‌ها نفر در جای جای دنیا انتظارش را می‌کشند. حال کسانی که حالت آلتیمیت ایکس باکس گیم پس را تهیه کرده‌اند می‌توانند در اسرع وقت و همزمان با طرفداران پروپا قرص دنیای مارول این سریال‌ را تماشا کنند.

اشتراک آزمایشی Disney Plus به‌اینگونه خواهد بود که تمام کاربران آلتیمیت ایکس باکس گیم، می‌توانند به‌مدت ۳۰ روز به‌طور رایگان از Disney Plus‌ بهره ببرند. البته اگر شما از پیش اشتراک Disney Plus‌ خریداری کرده باشید، از این ۳۰ روز بی‌بهره خواهید ماند، ولی اگر در گذشته از این سیستم استفاده کرده و حال تاریخ آن به‌سر رسیده باشد، می‌توانید از ۳۰ روز رایگان خود بهره مند شوید. لازم به‌ذکر است که این اشتراک رایگان Disney Plus محدود به کنسول‌های ایکس باکس نبوده و دارندگان این اشتراک می‌توانند در رایانه‌های شخصی و هر پلتفرم دیگری که از ایکس باکس گیم پس پشتیبانی می‌کند بهره ببرند. این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد که برای بهره بردن از این ۳۰ روز، شما ابتدا باید شماره کارت بانکی معتبر یا حساب PayPal خود را وارد کنید، درغیر این صورت قادر به استفاده از این سیستم نخواهید بود.

اگر تابه‌حال از شبکه Disney Plus استفاده کرده باشید، متوجه می‌شوید که هرروز محتوای جدید برای مشاهده کردن در این شبکه وجود داشته و دری جدید از دنیای سرگرمی روی شما گشوده می‌شود، ازهمین رو ایکس باکس با این همکاری سعی کرده تعداد بیشتری از عاشقان سینما را جذب پلتفرم و برنامه‌های به‌روز خود کند. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این همکاری تاچه میزان به جذب مخاطب کمک می‌کند؟ آیا شما تابه‌حال از Disney Plus استفاده کرده‌اید؟ نظر خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا