شایعاتی مبنی بر لغو ساخت بازی WWE 2K21 منتشر شده است

ساخت بازی جدید توسط یک تیم دیگر به جز Visual Concepts

شایعاتی مبنی بر لغو ساخت بازی WWE 2K21 منتشر شده است نیکان صبوری ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
لغو بازی WWE 2K21

طبق گفته‌های یکی از توسعه‌دهندگان سابق بازی WWE، عنوان WWE 2K21 لغو شده و امسال شاهد بازی جدیدی از این سری نخواهیم بود.

به نظر می‌رسد که تغییرات بسیار زیادی برای سری بازی‌های WWE در راه است. با جدا شدن تیم بازیسازی ژاپنی Yuke در ساخت سری بازی‌های WWE 2K در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی، به نظر می‌رسد که توسعه‌ی این بازی برای 2K Games دشوار شده است.

همانطور که می‌دانید، WWE 2K20 را تیم بازیسازی Visual Concepts توسعه داده که نقد‌های منفی بسیار زیادی از سوی منتقدین و طرفداران دریافت کرد. حال یکی از توسعه‌دهندگان سابق بازی WWE با انتشار ویدیویی تایید کرد که 2K Sports در تولید نسخه‌ی WWE 2K21 به مشکلاتی برخورد کرده و در سال جاری ما شاهد انتشار این بازی نخواهیم بود. او در ویدیو گفت:

من از منابع معتبری شنیدم که تولید بازی WWE 2K21 لغو شده است. از صحت این منبع مطمئنم و قطعا سال دیگر بازی جدیدی نخواهیم داشت.

موضوع به اینجا ختم نمی‌شود، او گفت که 2K قصد دارد در بازی بعدی WWE تغییرات بسیار زیادی اعمال کند که هیچ شباهتی به نسخه‌های قبلی نخواهد داشت. از جمله این تغییراتی می‌توان به ساخت آن توسط یک تیم دیگر به جز Visual Concepts اشاره کنیم. او در ادامه می‌گوید که علت لغو WWE 2K21 دلایل زیادی دارد که یکی از آن‌ها شیوع ویروس کرونا است و همین باعث شد تا سازندگان نتوانند طبق برنامه تولید بازی را پیش ببرند.

سایت ComicBook بعد از انتشار این ویدیو، سعی کرد تا با 2K ارتباط برقرار کند. نماینده‌ی 2K گفت که این شرکت در مورد شایعات و گمانه‌زنی‌ها اظهار نظر نمی‌کند. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد آینده‌ی سری WWE در دسترس نیست اما با توجه به رویکرد بسیار ضعیف نسخه‌ی قبلی، عقلانی است که 2K Games از تیم و شرکت دیگری در تولید بازی استفاده کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا