#مهسا_امینی

World of Warcraft: Shadowlands، یکی از پر‌فروش‌ترین بازی‌های تاریخ!

شکوفایی دنیای وارکرفت در سرزمین سایه‌ها

World of Warcraft: Shadowlands، یکی از پر‌فروش‌ترین بازی‌های تاریخ!

بعد از سال‌ها انتظار، بالاخره اکسپنشن جدید وارکرفت منتشر شد و بازی World of WarCraft: Shadowland توانست در همین ابتدا، اولین رکورد خود را در فروش بازی‌های PC به ثبت برساند.

بازی World of Warcraft مدت‌هاست که در لیست شناخته شده ترین بازی‌ها وجود دارد و طی این مدت، با همه پستی‌ها و بلندی‌ها توانسته محبوبیت خود را حفظ کند.

حال اکتیویژن در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده که World of Warcraft: Shadowlands پرفروش‌ترین عنوان پلتفرم رایانه‌های شخصی است. گفته شده وارکرفت در حال حاضر بیشترین تعداد مشترکان ماهانه را دارد و اکسپنشن Shadowlands یک موفقیت تاریخی را برای این عنوان نقش آفرینی به ثبت رسانده است. در واقع، طبق گفته این کمپانی، آخرین اکسپنشن فرنچایز دنیای وارکرفت، در حالی شروع به کار کرده که تعداد مشترکان کنونی بازی بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است.

ناشر این عنوان در بیانیه‌ای ادعا کرده که Shadowlands یکی از پر‌فروش‌ترین بازی‌های ویدیوئی به حساب می‌آید و توانسته رکورد بیشترین تعداد فروش در روز اول انتشار را، میان همه عنوان‌هایی که توسط این شرکت توسعه یافته، بشکند. طبق گفته اکتیویژن بلیزارد، بازی Diablo 3 آخرین بازی ویدیویی بود که در روز انتشار، بیش از ۳.۵ میلیون نسخه فروش کرد و اکنون عنوان Shadowlands، با فروش ۳.۷ میلیون، از آن پیشی گرفته است. در این بیانیه همچنین آمده است که مشترکان دنیای وارکرفت، امسال بیش از هر سال دیگر در دنیای فانتزی Azeroth وقت صرف کرده‌اند. میزان زمان صرف شده توسط بازیکنان در بازی، نسبت به سال ۲۰۱۹ میلادی دو برابر شده است!

داستان Shadowlands، پس از وقایع هفتمین بسته الحاقی بازی، Battle for Azeroth، رخ می‌دهد. محتوای زیادی به بازی اضافه شده که مهم‌ترین آن‌ها، Covenant‌ها هستند. آخرین نسخه وارکرفت همچنین، سیستم پیشرفت و لول آپ را نوسازی کرده، که می‌تواند دلیل بسیار خوبی برای برگشت طرفداران قدیمی این فرنچایز باشد.

این احتمال وجود دارد که تیم Blizzard Entertainment محتوای بیشتری برای ارائه به طرفداران محبوب‌ترین MMORPG تاریخ خواهد داشت. در حالی که طرفداران مشغول کاوش سرزمین سایه‌ها هستند، عنوان Diablo IV در دست ساخت است. زمان مشخص می‌کند که آیا چهارمین نسخه دیابلو خواهد توانست رکورد فروش Shadowlands را جابه‌جا کند یا خیر؟

عنوان Shadowlands، هشتمین بسته الحاقی World of Warcraft است که در تاریخ ۲۳ نوامبر (۳ آذر) رسما برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد.

همچنین شما می‌توانید داستان بازی وارکرفت را در وب سایت سرگرمی برای کسب اطلاعات بیشتر، به صورت خلاصه مطالعه نمایید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا