1%
  • 0/10

تماشا کنید: سینماتیک جدید World of Warcraft: Shadowlands منتشر شد

فقط یک هفته باقی مانده

تماشا کنید: سینماتیک جدید World of Warcraft: Shadowlands منتشر شد ۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) سینماتیک جدید بازی World of Warcraft: Shadowlands را منتشر کرد.

هفته‌ی آینده در تاریخ ۲۳ نوامبر (۳ آذر سال جاری) عنوان مورد انتظار World of Warcraft: Shadowlands توسط بلیزارد عرضه می‌شود و طرفداران سری وارکرفت می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. به تازگی توسعه‌دهندگان این عنوان هیجان‌انگیز از سینماتیک جدید آن رونمایی کرده‌اند که محتوای جذابی دارد. این ویدیوی کوتاه، Beyond the Veil نام دارد و در آن شاهد چند نبرد میان نژاد‌های مختلف دنیای وارکرفت هستیم. با توجه به ویژگی‌هایی که اکسپنشن جدید دارد، بازیکنان این عنوان برای تجربه‌ی شدولندز هیجان زیادی دارند. شما می‌توانید این سینماتیک جذاب و هیجان‌انگیز را در بالای صفحه تماشا کنید.

یکی از قابلیت‌های اضافه شده به این بازی مورد انتظار، عهدنامه است. زمانی که بازیکنان هشتمین اکسپنشن وارکرفت به سطح ۶۰ می‌رسند، باید از میان چهار عهدنامه (Covenants) یکی را انتخاب کنند. توسعه‌دهندگان می‌گویند بسته به انتخاب بازیکنان و این‌که کدام عهد را انتخاب کنند، آن‌ها قادر خواهند بود روح‌های شخصی خود را در کنار روح‌های قدرتمند قرار دهند و وارد مسیر جدیدی شوند. Venthyr ،Kyrians ،Night Fae و Maldaxxus چهار پیمانی هستند که سر راه بازیکن قرار می‌گیرند. این تصمیم در کنار داستان جذاب بازی، تجربه‌ی فراموش نشدنی‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

قبل‌تر شرکت بلیزارد، توسعه‌دهنده‌ی عنوان محبوب و خوش‌ساخت وارکرفت، قرار بود در تاریخ ۶ آبان ماه (مصادف با ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی) هشتمین اکسپنشن این سری را عرضه کند اما زمان انتشار بازی با تاخیر همراه شد. طرفداران سری وارکرفت می‌توانند از تاریخ ۲۳ نوامبر (۳ آذر سال جاری) World of Warcraft Shadowlands را روی رایانه‌های شخصی تجربه کنند.

به همین منظور، راهنمای سیستم مورد نیاز اکسپنشن جدید وارکرفت در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین، با خواندن مطلب هرآنچه از World of Warcraft: Shadowlands می‌دانیم هم می‌توانید درمورد این عنوان نقش‌آفرینی اطلاعات بیشتری کسب کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments