اطلاعات تازه‌ای از اکسپنشن بعدی بازی World of Warcraft منتشر شد

Shadowlands در راه است

اکسپنشن بازی World of Warcraft

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی هشتمین اکسپنشن بازی World of Warcraft که Shadowlands نام دارد، اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر شده است.

همان‌طور که می‌دانید World of Warcraft: Battle for Azeroth به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و چندوقت دیگر هشتمین اکسپنشن وارکرفت تحت عنوان شدولندز در دسترس مخاطبین این بازی فوق‌العاده قرار می‌گیرد. جان هایت، تهیه‌کننده‌ی اجرایی بلیزارد، اعلام کرده این اکسپنشن در پاییز سال جاری منتشر می‌شود.

اخیرا اطلاعات تازه‌ای از سوی بلیزارد، توسعه‌دهنده‌ی سری وارکرفت، پیرامون بسته‌ی توسعه دهنده‌ی شدولندز منتشر شده است. هفته‌ی آینده تست بتای شدولندز عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آن‌را تجربه کنند. کارگردان بازی می‌گوید توسعه‌ی بخش عمده‌ی Shadowlands به پایان رسیده اما هنوز قسمتی از آن جای کار دارد. نسخه‌ی بتای این عنوان شامل اولین نگاه به آخرین محتویات شدولندز خواهد بود و به‌زودی توسط بلیزارد عرضه می‌شود.

طبق صحبت‌های توسعه‌دهندگان، نسخه‌ی کلکسیونی‌ Shadowlands برای طرفداران و کالکتورهای دنیای جذاب وارکرفت در نظر گرفته شده که شامل موارد خاصی از جمله ۳۰ روز گیم تایم است. همچنین، ویژگی Four Covenants یکی از مواردی است که به دنیای وارکرفت اضافه می‌شود و مسیر تازه‌ای را برای بازیکنان شکل می‌دهد. توسعه‌دهندگان می‌گویند بسته به انتخاب بازیکنان و این‌که کدام عهد را انتخاب کنند، آن‌ها قادر خواهند بود روح‌های شخصی خود را در کنار روح‌های قدرتمند قرار دهند و وارد مسیر جدیدی شوند. هر عهد نیازمند Anima است و با تلاش‌ها و انجام ماموریت‌های هفتگی، کاربران می‌توانند در جناح انتخابی خود پیشرفت کنند. همچنین بازیکنان قادر خواهند بود Sanctums (جایگاه مقدس) را ارتقا دهند تا ویژگی‌های تازه‌ای را به‌دست بیاورند.

یکی از هیجان‌انگیزترین چالش‌های بازی World of Warcraft، دانجن‌ها و رِیدها هستند که قرار است در شدولندز هم جایگاه خود را حفظ کنند. بلیزارد اعلام کرده دانجن‌ها و رِیدهای جدیدی در نظر گرفته شده‌اند که هرکدام ویژگی‌ها و چالش خاص خود را دارند.

تاریخ دقیق عرضه‌ی هشتمین اکسپنشن وارکرفت هنوز اعلام نشده اما بلیزارد می‌گوید این عنوان در پاییز امسال منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا