تهیه کننده بلیزارد به سوالی درباره نسخه کنسولی بازی World of Warcraft پاسخ داد

امیدها را بالا ببرید!

نسخه کنسولی بازی World of Warcraft

هالی لانگدیل یکی از تهیه کنندگان بلیزارد اینترتینمنت بوده و در مصاحبه اخیر خود به سوالی درباره نسخه کنسولی بازی World of Warcraft پاسخ داده است.

World of Warcraft یک بازی نقش آفرینی و آنلاین بوده که در سال ۲۰۰۴ میلادی عرضه شد و به لطف پشتیبانی فوق العاده بلیزارد اینترتینمنت با گذشت دو دهه همچنان کاربران زیادی در سراسر جهان دارد. علیرغم محبوبیت بسیار بالا، ناشر آمریکایی هرگز به سراغ نسخه کنسولی بازی نرفت و آن را توسعه نداد. در نتیجه، تنها پلتفرم برای تجربه دنیای وارکرفت رایانه‌های شخصی است.

بلیزارد اینترتینمنت بخشی از اکتیویژن بوده و از آنجایی که این شرکت به تصاحب مایکروسافت درآمده، بلیزارد را هم باید زیرمجموعه ردموندی‌ها در نظر گرفت. جدا از سیستم عامل ویندوز، غول فناوری آمریکایی سازنده کنسول‌های ایکس باکس به شمار می‌رود. از همین رو، یک سوال بسیار مهم در ذهن برخی کاربران شکل گرفته است: حالا که بلیزارد بخشی از مایکروسافت است، شاهد آمدن مجموعه وارکرفت به کنسول‌ها خواهیم بود؟

هالی لانگدیل یکی از تهیه کنندگان اجرایی World of Warcraft بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Games Radar انجام داده است. در میانه گفتگو، سوالی پیرامون نسخه کنسولی بازی مطرح شد و لانگدیل در پاسخ گفت آن‌ها بصورت مداوم درباره‌اش صحبت می‌کنند، بخصوص اینکه حالا بخشی از مایکروسافت محسوب می‌شوند. البته او در ادامه تاکید کرد صحبت درباره انتشار نسخه کنسولی زود بوده و نباید انتظار داشت اگر هم تصمیمی در این باره گرفته شود، در آینده نزدیک شاهد عملی شدنش باشیم.

انتشار نسخه کنسولی بازی World of Warcraft بدون شک اتفاقی مثبت برای بلیزارد اینترتینمنت خواهد بود. به هر حال، افرادی هستند که به رایانه‌های شخصی دسترسی نداشته یا ترجیح می‌دهند از کنسول‌ها برای تجربه بازی مورد نظرشان استفاده کنند. انتشار نسخه کنسولی دنیای وارکرفت بدون شک توجه این گروه از گیمرها را جلب کرده و باعث می‌شود رشد در خرید اشتراک را شاهد باشیم. حتی ممکن است مایکروسافت و بلیزارد عنوان محبوبشان را به گیم پس (Game Pass) بیاورند.

بلیزارد اخیراً از خط داستانی The Worldsoul برای بازی World of Warcraft رونمایی کرده که شامل سه بسته الحاقی به نام‌های Midnight ،The War Within و The Last Titan می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا