تماشا کنید: تقابل ویلی و کارتل شکلات در تریلر جدید فیلم وانکا

تیموتی شالامی ظاهراً قرار است بدرخشد

استودیو وارنر بدون هیچ گونه اعلام قبلی تریلر جدید فیلم وانکا (Wonka) را ساعاتی قبل در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

رولد دال (Roald Dahl) یکی از مشهورترین نویسندگانی است که در زمینه کودک و بزرگسال فعالیت داشت. او آثار شاخصی را طی سال‌هایش فعالیتش خلق کرده که برای مثال می‌توان به غول بزرگ مهربان، چارلی و کارخانه شکلات سازی و آقای روباه شگفت انگیز اشاره کرد. چارلی و کارخانه شکلات سازی تاکنون دو اقتباس سینمایی با نام‌های Willy Wonka & the Chocolate Factory و Charlie and the Chocolate Factory دریافت کرده و سومین اثر هم بزودی روی پرده نقره‌ای می‌آید؛ اثری که Wonka نامگذاری شده است.

وانکا توسط پال کینگ (Paul King) کارگردانی شده که دو فیلم موفق Paddington و Paddington 2 را در پرونده هنری خود دارد. البته مشارکت کینگ تنها عاملی نیست که محصول جدید وارنر را در لیست انتظار بسیاری از سینمادوستان قرار داد. عامل دیگر، بازیگرانی مانند تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)، هیو گرانت (Hugh Grant)، اولیویا کولمن (Olivia Colman) و روآن آتکینسون (Rowan Atkinson) هستند که شخصیت‌های مختلف را به تصویر کشیده‌اند. در ضمن، داستان فیلم نحوه ساخته شدن کارخانه شکلات سازی را به تصویر می‌کشد.

استودیو وارنر ساعاتی قبل تریلر جدید فیلم وانکا را در کانال یوتیوب قرار داده که تماشایش نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد. بخش ابتدایی ویدیو اولین ملاقات ویلی وانکا و اومپا لومپا را به تصویر کشیده و سپس تمرکزش را روی معرفی پروتاگونیست قصه قرار می‌دهد؛ شخصیتی که یک مخترع و صد البته سازنده شکلات است. پس از این، با اعضای کارتل شکلات آشنا می‌شویم که نمی‌خواهند ویلی در شهرشان فعالیت داشته باشد؛ چون شکلات‌های ارزان قیمت و خوشمزه‌ای تولید کرده و می‌تواند به تجارت آن‌ها لطمه بزند. اگرچه پروتاگونیست در ابتدا از رسیدن به رویای خود دست می‌کشد، در ادامه تلاش‌هایش را شاهد هستیم.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم سینمایی وانکا در تاریخ ۲۴ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا