1%
  • 0/10

آماری از فروش فیلم Wonka منتشر شد

صدرنشین جدول باکس آفیس

آماری از فروش فیلم Wonka منتشر شد ۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فروش فیلم Wonka

به تازگی جدول فروش باکس آفیس منتشر شده است و در آن شاهد آماری از فروش فیلم Wonka هستیم که صدرنشین جدول باکس آفیس این هفته بود.

فیلم Wonka یکی از مهم‌ترین آثار سینمایی بلاک‌باستر امسال بود که روی روایت داستان منشا ویلی وانکا (Willy Wonka)، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های رمان چارلی و کارخانه شکلات‌سازی (Charlie and the Chocolate Factory) اثر رولد دال (Roald Dahl) تمرکز دارد. تیموتی شالامه (Timothée Chalamet)، بازیگر مطرح آمریکایی فرانسوی که سابقه حضور در فیلم‌های مهمی مثل Dune ،Interstellar و Don’t Look Up را دارد، در این فیلم نقش ویلی وانکا را ایفا کرده است. همچنین پل کینگ (Paul King)، کارگردان فیلم‌های Paddington و Paddington 2 و سریال Space Force این اثر را کارگردانی کرده است.

حالا در جدیدترین گزارش باکس آفیس شاهد انتشار آماری از فروش فیلم Wonka هستیم. جدیدترین اقتباس از رمان رولد دال با فروش ۳۹ میلیون دلاری خود در آمریکای شمالی توانست به پرفروش‌ترین فیلم هفته گذشته تبدیل شود. فروش جهانی این اثر از ۱۵۲ میلیون دلار عبور کرده است و از آن جایی که ۱۲۵ میلیون دلار برای تولید آن هزینه صرف شده است، انتظار می‌رود تا فیلم Wonka به‌زودی به سودآوری برسد.

ساخته جدید پل کینگ در بیش از ۴۲۰۰ سالن سینما اکران شد و به طور متوسط از هر کدام از آن‌ها، ۹۲۷۹ دلار درآمد داشت. سینماروها به این فیلم امتیاز A- را داده‌اند و در مجموع از این پیش‌درآمد رضایت داشته‌اند. این اثر در وب‌سایت راتن تومیتوز نیز ۸۴ درصد نقد مثبت داشت.

همچنین پیش درآمد مجموعه فیلم‌های The Hunger Games با نام The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes نیز توانست با فروش حدودا ۶ میلیون دلاری در رده دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته بایستد. این اثر با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده و هم اکنون جمعا ۲۹۳ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است. رتبه سوم و چهارم پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته به انیمیشن The Boy and the Heron و فیلم Godzilla Minus One تعلق دارد که به ترتیب ۵/۲ میلیون دلار و ۴/۹ میلیون دلار فروش داشته‌اند. فیلم Trolls Band Together نیز با فروش ۴ میلیون دلاری رتبه پنجم را به دست آورد. فیلم Poor Things نیز توانست با فروش خیره‌کننده ۱/۲۸ میلیون دلار در رده دهم بایستد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments