ابرقهرمان محبوب دی سی قرار بود در فیلم لغو شده Wonder Woman 3 حضور داشته باشد

هنوز از بازگشت گل گدوت خبری نیست

فیلم لغو شده Wonder Woman 3

یکی از افشاگران بنام CanWeGetSomeToast چندی پیش اطلاعاتی را از فیلم لغو شده Wonder Woman 3 به اشتراک گذاشته است.

Wonder Woman 1984 اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی و در حالی که محدودیت‌های کرونایی همچنان پابرجا بود روی پرده نقره‌ای آمد. شرایط اجتماعی آن زمان، نحوه انتشار (عرضه همزمان در سینماها و سرویس استریم) و کیفیت نه چندان قابل قبول این فیلم باعث شد ۱۶۹ میلیون دلار بفروشد، در حالی که هزینه تولیدش ۲۰۰ میلیون دلار برآورد شده بود. با وجود عملکرد ضعیف، وارنر به ساخت قسمت سوم واندر وومن چراغ سبز نشان داد و قرار شد پتی جنکینز (Patty Jenkins) و گل گدوت (Gal Gadot) برای کارگردانی و ایفای نقش اصلی بازگردند.

با گذشت حدوداً دو سال، The Hollywood Reporter گزارش کرد فیلم Wonder Woman 3 ساخته نمی‌شود؛ گزارشی که مدتی بعد توسط پتی جنکینز رسماً تایید شد و آینده شخصیت واندر وومن را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. در ضمن، گل گدوت چندی پیش فاش کرد با جیمز گان مذاکراتی داشته و برای ایفای نقش شاهدخت دایانا به DC Universe بازمی‌گردد. هر چند، فیلمساز آمریکایی تنها مذاکرات را تایید کرد و هیچ چیز درباره بازگشت این بازیگر نگفت.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر در حوزه‌های سینما و تلویزیون بوده و اخیراً جزئیاتی را از فیلم لغو شده Wonder Woman 3 با کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته است. طبق گفته او، قسمت سوم واندر وومن برخلاف Wonder Woman 1984 در زمان حال جریان داشته و اتفاقاتش بعد از دو فیلم Juctise League و The Flash رخ می‌داد. CWGST همچنین گفت دیگر شخصیت‌های دی سی قرار بود در این فیلم حضور داشته باشند که برای مثال می‌توان به بتمن (Batman) بن افلک (Ben Affleck) اشاره کرد.

CanWeGetSomeToast برای اشاره به حضور دیگر شخصیت‌های دی سی در فیلم لغو شده Wonder Woman 3 از کلمه Cameo (حضور افتخاری) استفاده نکرد. از همین رو، می‌توان احتمال داد دیگر شخصیت‌ها از جمله بروس وین قرار بوده حضور موثری در جریان اتفاقات داشته باشند. در ضمن، با در نظر گرفتن اینکه روایت داستان در دهه ۸۰ میلادی چندان موفقیت آمیز نبود، تصمیم پتی جنکینز برای آوردن ابرقهرمانش به دوران مدرن را باید منطقی دانست.

اگرچه آینده مجموعه فیلم‌های واندر وومن مشخص نیست، سریالی با نام Paradise Lost در دست ساخت بوده و به زادگاه شاهدخت دایانا می‌پردازد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا