#مهسا_امینی

تصاویر جدید فصل دوم The Witcher گرالت و سیری را پس از نبرد سودن نشان می‌دهد

نگاهی متفاوت به وزمیر

تصاویر جدید فصل دوم The Witcher

سرویس استریم نتفلیکس اخیرا تصاویر جدید فصل دوم The Witcher را منتشر کرده که شخصیت‌های داستان را پس از نبرد سودن نشان می‌دهد.

در پی افزایش محبوبیت رمان‌های ویچر در سراسر جهان، نتفلیکس موفق شد امتیاز ساخت اقتباس بر اساس آن‌ها را تصاحب کند. سرویس استریم آمریکایی در ابتدا قصد داشت داستان‌ها را به فیلم سینمایی تبدیل کرده و منتشر کند. با این حال، یکی از مدیران توانست دیگران را متقاعد کرده و نظر مثبتشان را برای ساخت یک سریال لایو اکشن جلب کند. این اثر نهایتا در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و بازخوردهای نه چندان نویدبخشی را دریافت کرد اما عملکردش در زمینه بازدید عالی بود. حالا هم فصل دومش آماده شده و طی روزهای آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

ینیفر در انتهای فصل اول فداکاری بزرگی انجام داد و با ایجاد آتشی عظیم، نیروهای نیلفگارد را عقب راند و باعث شکستشان شد. ویچر به واسطه علاقه‌ای که به او داشت، سعی کرد پیدایش کند اما موفق نمی‌شود. پروتاگونیست فکر می‌کند زن مورد علاقه‌ای کشته شده است. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد شاهدخت سیری را به قلعه کر مورهن ببرد. از آنجایی که ویچرهای دیگری هم در قلعه هستند، امنیت شاهدخت بیشتر است. علاوه بر این، گرالت می‌تواند از امکانات آنجا برای آموزش سیری بهره ببرد. به هر حال، شرایط همیشه مطابق انتظار پیش نرفته و احتمال جدا شدن شخصیت‌های اصلی از یکدیگر وجود دارد.

نتفلیکس ساعاتی قبل تصاویر جدید فصل دوم The Witcher را در فضای مجازی منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۱۲ می‌رسد. تعداد تصاویر نسبتا زیاد بوده و شخصیت‌های مهم داستان از جمله گرالت، سیری، ینیفر و وزمیر را در شرایط مختلفی از جمله نبرد و تمرین شمشیرزنی می‌بینیم. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

فصل اول سریال The Witcher پس از انتشار ۱۷ نقد نمره ۵۳/۱۰۰ را در وب سایت متاکریتیک دریافت کرد. نقدهای فصل دوم اخیرا منتشر شده و متای سریال تا به این لحظه ۷۵/۱۰۰ است؛ اتفاقی که از افزایش قابل‌توجه کیفیت سریال خبر می‌دهد. نویسنده وب سایت Collider در مطلب خود به رابطه میان گرالت و سیری اشاره کرده و روند شکلگیری اعتماد میانشان را یکی از عوامل جذابیت سریال دانسته است. وب سایت Empire هم روایت قابل‌فهم‌تر داستان در فصل دوم و عملکرد هنری کویل (Henry Caill) را از نقاط قوت می‌داند.

در صورتی که اخبار مرتبط با The Witcher را دنبال کرده باشید، احتمالا زره جدید گرالت را دیده‌اید؛ زرهی که سرتاسرش مشکی بوده و مقداری بزرگتر از قبلی است. هنری کویل اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده و در بخشی از آن به زره جدید گرالت پرداخت:

زره، ظاهر جدیدی دارد و بازطراحی‌اش باعث شده جنگیدن و حرکت کردن با آن بسیار ساده‌تر شود. در طراحی زره جدید به لوسیندا رایت (Lucinda Wright) کمک کردم و تلاش زیادی را به کار گرفتیم تا در مدت زمان کم آماده شود.

گرالت باید یک زره جدید پیدا می‌کرد اما فرصتش را نداشت تا جایی توقف کرده و زره جدیدی را بخرد یا آن را بسازد. بنابراین، به سیاهچاله‌های قلعه کر مورهن رفت و زرهی قدیمی و متعلق به دوره‌ای متفاوت را پیدا کرد که هنوز قابل‌استفاده است.

فصل دوم سریال ویچر مانند فصل اول دارای ۸ قسمت بوده و در تاریخ ۲۶ آذر (مصادف با مصادف با ۱۷ دسامبر) به صورت یکجا منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا