تهیه کننده سریال The Witcher از چگونگی تغییر بازیگر گرالت می‌گوید

رویکرد سازندگان بی‌عیب و دقیق است!

تهیه کننده سریال The Witcher

تومک باگینسکی (Tomek Baginski)، تهیه کننده سریال The Witcher به تازگی درباره چگونگی تغییر بازیگر گرالت (Geralt) در ادامه این مجموعه صحبت کرده و گفته که آن‌ها رویکردی دارند که با استناد به شواهد کتاب بی‌عیب و دقیق است.

به تازگی ۵ قسمت اول فصل سوم سریال The Witcher از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال نتفلیکس (Netflix) پخش شده و به‌زودی نیز ۳ قسمت باقی مانده آن در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. این فصل از مجموعه تلویزیونی با اقتباس از کتاب موعد تحقیر (Time of Contempt) ساخته شده که در سال ۱۹۹۵ چاپ شد. در این فصل قرار است شاهد خارج شدن هنری کویل (Henry Cavill) از نقش گرالت و جایگزین شدن او با لیام همسورث (Liam Hemsworth) باشیم که در فصل چهارم و پنجم این نقش را به تصویر خواهد کشید.

حالا تهیه کننده سریال The Witcher، تومک باگینسکی اخیرا مصاحبه‌ای با رسانه یاهو نیوز (Yahoo! News) داشته و در آن اطلاعاتی را در رابطه با چگونگی تغییر بازیگر گرالت در فصل چهارم این مجموعه تلویزیونی به اشتراک گذاشته است. او گفت که آن‌ها برای توجیه تغییر بازیگر گرالت از کتاب پنجم این سری الهام گرفته‌اند و به ایده‌ای رسیده‌اند که برای مخاطب منقطی و بی‌عیب خواهد بود. توضیحات کامل او را در زیر می‌توانید بخوانید:

نمی‌خوام خیلی احساساتی باشیم، اما حضور هنری کویل در این سریال سفر خیلی خوبی بود و ما دلتنگش می‌شیم. اما در این حین ما یه برنامه خیلی خیلی خوب برای معرفی گرالت جدیدمون و چشم‌انداز جدید این شخصیت با لیام همسورث داریم. نمی‌خوام عمیقا وارد این ایده بشم، چون یه اسپویلر بزرگ هستش، اما ما الهامات بزرگی با عمیق شدن در کتاب‌ها، به ویژه کتاب پنجم گرفتیم.

بخش دوم فصل سوم سریال The Witcher که شامل ۳ قسمت می‌شود، در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۲۳ (۵ مرداد ۱۴۰۲) پخش خواهد شد. انتظار می‌رود که فصل چهارم این مجموعه تلویزیونی در سال ۲۰۲۵ پخش شود، هر چند احتمال دارد که به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا تولید آن عقب بیفتد و در نتیجه فصل بعدی برای پخش در سال ۲۰۲۵ آماده نشود.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا