آیا زمان اکران Wonder Woman 1984 تغییر می‌کند؟

شکست واندر وومن در برابر کرونا تقریبا قطعی است!

زمان اکران Wonder Woman 1984

با تاخیر در اکران فیلم‌های بلاک‌باستر از جمله Black Widow و Fast and Furious 9، احتمال تغییر در زمان اکران Wonder Woman 1984 بیش از پیش قوت گرفته است.

اگر سخت‌گیری را کنار بگذاریم، می‌توان گفت طی یک هفته‌‌ی گذشته هر روز شاهد انتشار یک خبر ناخوشایند در حوزه‌ی سینما بودیم. در طول این مدت، فیلم‌های مورد انتظاری از جمله The New Mutants ،No Time to Die ،Black Widow و Fast and Furious 9 تاخیر خوردند، روند تولید پروژه‌های زیادی مانند The Batman و The Matrix 4 متوقف شد و میزان فروش فیلم‌ها در باکس آفیس آمریکای شمالی کاهش چشم‌گیری داشت. با وجود همه‌ی این اتفاقات، شرکت برادران وارنر هنوز تغییری در زمان اکران Wonder Woman 1984 به وجود نیاورده است.

دنباله‌ی فیلم Wonder Woman در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۲ آذر سال ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ دسامبر سال ۲۰۱۹) به سینما بیاید اما پس از اینکه دیزنی تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) را برای Star Wars: The Rise of Skywalker در نظر گرفت، شرکت برادران وارنر زمان اکران Wonder Woman 1984 را تغییر داد. جدیدترین فیلم پتی جنکینز (Patty Jenkins) در مقام کارگردان قرار شد از تاریخ ۱۰ آبان (مصادف با یک نوامبر) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما بار دیگر تصمیم به جابجایی زمان پخش گرفته شد. نهایتا برادران وارنر تاریخ ۱۶ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰) را انتخاب کرد. این‌طور که به نظر می‌رسد، زمان آن فرا رسیده تا بار دیگر تغییری در زمان اکران نهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی به‌وجود بیاید.

گسترش ویروس کرونا باعث شده تا سینماها در بسیاری از کشورها تعطیل شوند و احتمالا این روند طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت؛ زیرا تعداد مبتلایان در اکثر مناطق همچنان روندی صعودی دارد. در حال حاضر هیچ تاریخ رسمی برای بازگشایی سینماها اعلام نشده اما احتمالا وضعیت باکس‌آفیس تا انتهای تابستان یا اوایل پاییز سال میلادی به همین منوال خواهد بود. اگر گمانه‌زنی‌ها در این باره درست باشد، Wonder Woman 1984 در زمینه‌ی مالی یک شکست خواهد خورد، مگر اینکه شرکت برادران وارنر برای بار سوم تصمیم به تغییر در زمان اکران این فیلم ابرقهرمانی بگیرد. در این میان، احتمال به تاخیر افتادن فیلم Tenet به کارگردانی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) هم وجود دارد. این اثر جاسوسی اواسط ماه ژوئن روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

فعلا اطلاعات چندانی از داستان Wonder Woman 1984 موجود نیست. تنها می‌دانیم که این فیلم در دهه‌ی ۸۰ میلادی جریان داشته و شخصیت اصلی قرار است به مقابله با چیتا و لرد مکسول بپردازد. همچنین استیو ترور معشوقه‌ی واندر وومن در قسمت اول به طرز نامشخصی از مرگ بازگشته و به او ملحق شده است. ایفای نقش چیتا و مکسول به ترتیب به کریستن ویگ (Kristen Wiig) و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) سپرده شده است. نقش ترور هم مطابق انتظار بر عهده‌ی کریس پاین (Chris Pine) قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا