#مهسا_امینی

بخش Undead Nightmare برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد؟

شواهدی مبنی بر انتشار بخش زامبی در بازی Red Dead Online

بسته الحاقی Undead Nightmare در بازی Red Dead Redemption را می‌توان یکی از پرطرفداترین بسته‌های الحاقی دنیای بازی‌های ویدیویی دانست و اینگونه به‌نظر می‌رسد که باید منتظر آن در بازی Red Dead Redemption 2 باشیم.

آیا بسته الحاقی Undead Nightmare به‌زودی برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد؟ شاید کمی بیش از حد خوشبین باشیم، ولی دلایل خاص خود را نیز داریم. از زمانی که بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده، تیم راکستار تقریبا هیچ محتوای تازه‌ای را به بخش داستانی اضافه نکرده و تمام تمرکز آن روی بازی Red Dead Online است. شاید بسته الحاقی Undead Nightmare فعلا به این بازی افزوده نشود، ولی برخی کاربران اطلاعاتی در دست دارند که می‌توانند ما را امیدوار کنند.

کاربری در شبکه اجتماعی ردیت به شخصیتی در بازی Red Dead Online برخورد که می‌تواند بسیاری را هیجان زده کرده و به وجد آورد. همانطور که در ویدیوی ابتدای مطلب مشاهده کردید، این کاربر در منطقه Bear Claw با یک NPC زامبی یا Undead که در نسخه پیشین سری بازی Red Dead Redemption حضور داشتند برخورد می‌کند.

این اتفاق در کنسول پلی استیشن ۴ رخ داده، پس احتمال اجرای مد در بازی کاملا رد بوده و باعث خوشحالی‌ست و حال ما حضور این NPC را می‌توانیم به سه شکل توضیح دهیم. اولین، ساده‌ترین، ناکارآمدترین و حوصله‌سربرترین توضیح می‌تواند استفاده از گلیچ باشد که با توجه به جزئیات بیش از حد مدل این NPC بسیار دور از انتظار است. دومین احتمال می‌تواند تیزر محتوای هالووین باشد که فاصله چندانی با آن نداریم و در پایان و احتمالی که همه ما دوست داریم به حقیقت بپیوندد، انتشار بسته الحاقی Undead Nightmare است و امیدواریم حضور این NPC تنها تیزری کوتاه از این بسته الحاقی باشد.

متاسفانه حتی اگر این بسته الحاقی منتشر شود، از آنجایی که این NPC در بخش آنلاین بازی مشاهده شده، اینگونه به‌نظر می‌رسد که بازیکنان در بخش داستانی از آن محروم بوده و این بسته الحاقی محدود به بخش آنلاین چندنفره بازی با نام Red Dead Online شود.

درحال حاضر تمام نکات گفته شده در حد حدس و گمان بوده، می‌توان گفت شاهد ایستراگ تازه از این بازی بودیم، پس بد نیست نگاهی به بهترین ایستراگ‌های بازی Red Dead Redemption 2 داشته باشید. راکستار نیز هیچ واکنشی نشان نداده و البته انتظار نداریم واکنشی نشان دهد. بااین حال نباید ناامید شد و به‌دنبال سرنخ‌های بیشتر گشت تا بتوان از پشت پرده مسائل زامبی‌های سری Red Dead Redemption با خبر شد. شما چه فکری می‌کنید؟ بسته الحاقی Undead Nightmare برای Rede Dead Redemption منتشر خواهد شد یا تنها محتوای کوچکی برای هالووین دریافت خواهیم کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا