کارگردان بازی جدید اسپایدرمن از احتمال ساخته شدن Spider-Man 3 می‌گوید

تکمیل سه‌گانه Marvel’s Spider-Man!

بازی جدید اسپایدرمن

کارگردان بازی جدید اسپایدرمن در جدیدترین مصاحبه خود به‌طرز مشکوکی نسبت به احتمال ساخته شدن بازی Spider-Man 3 واکنش نشان داده است.

عناوین انحصاری سونی برخی از بهترین بازی‌هایی هستند که تا به حال ساخته شده‌اند و به کررات جوایز بهترین بازی سال را کسب کرده‌اند. یکی از این عناوین نیز Marvel’s Spider-Man است که به‌دلیل گرافیک باورنکردنی، نقشه وسیع و گیم‌پلی جذابش بسیار مورد تحسین قرار گرفت و راه را برای ساخته شدن اسپین‌ آفی با محوریت مایلز مورالز هموار کرد. بازی Spider-Man: Miles Morales نیز به‌لحاظ جلوه‌های بصری و گیم‌پلی چیزی کم نداشت اما متاسفانه به‌خاطر کوتاه بودن بخش داستانی و همچنین تکراری بودن ماموریت‌های فرعی، کمی مورد انتقاد قرار گرفت.

درحالیکه کمتر از یک ماه تا عرضه بازی جدید اسپایدرمن برای کنسول پلی استیشن 5 باقیست، بن آرفمن (Ben Arfmann)، یکی از کارگردانان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز در مصاحبه اخیر خود با io9، نسبت به احتمال ساخته شدن Marvel’s Spider-Man 3 واکنش نشان داده است. آرفمن تنها با بیان اینکه او و تیمش چقدر این بازی را دوست دارند و برای عرضه شدنش در تاریخ ۲۰ اکتبر هیجان‌زده هستند، خاطرنشان کرد که همواره داستان‌های بیشتری برای تعریف کردن وجود دارد، به‌خصوص اگر موضوع شخصیتی مثل اسپایدرمن باشد.

به‌عنوان طرفداران دو آتیشه اسپایدرمن، من و سایر اعضای تیم نسبت به چیزی که خلق کردیم افتخار می‌کنیم و بی‌صبرانه منتظر دیدن واکنش‌ طرفداران در تاریخ ۲۰ اکتبر هستیم. در حال حاضر هیچ برنامه جدیدی برای اسپایدرمن نداریم، چون تمامی اعضای تیم توسعه روی بازی ولورین متمرکز شدند، اما نباید فراموش کرد که هواره داستان‌های زیادی برای تعریف کردن وجود دارد، به‌خصوص وقتی موضوع شخصیتی مثل اسپایدرمن باشد.

لورن می (Lauren Mee)، نویسنده ارشد و جیمز استیونسون (James Stevenson)، مدیر انجمن و بازاریابی استودیو اینسامنیاک گیمز نیز درباره ایده روایت داستان‌های بیشتر اظهار نظر کردند. استیونسون با اشاره به سکانس‌های پس از تیتراژ بازی به‌طرز مشکوکی به احتمال ساخته شدن Marvel’s Spider-Man 3 قوت بخشید.

io9: آیا ممکن است مثل عناوین پیشین شاهد سکانس کوتاهی باشیم که داستان بعدی فرانچایز را راه اندازی کند؟ می: خب، هدف ما این بوده که وقتی بازی را تمام می‌کنید دنبال چیزهای بیشتری باشید. استیونسون: شاید یک سکاس پس از تیتراژ وجود داشته باشد. آرفمن: بله، این بازی قطعا یک تجربه مارولی است.

با توجه به پیش نمایش‌های مثبت و نقدهای تحسین برانگیز بازی Spider-Man 2 و همچنین استقبال بی‌سابقه طرفداران، کمی غیرمنطقی و دور از ذهن است که سونی به ساخته شدن قسمتی جدید چراغ سبز نشان ندهد. از طرفی دیگر نباید فراموش کرد که طبق گزارش‌های رسمی، استودیو اینسامنیاک گیمز به‌جز بازی انفرادی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Wolverine، مشغول توسعه عنوان سومی است که هنوز توسط سونی معرفی نشده است. شاید این بازی تکمیل کننده سه‌گانه اسپایدرمن باشد.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

3.9 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا