اولین نقدهای بازی Spider-Man 2 منتشر شد

بهترین بازی ابرقهرمانی تاریخ؟!

اولین نقدهای بازی Spider-Man 2 منتشر شد پارسا خلیلی ۱۲ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازی | گیم
نقدهای بازی Spider-Man 2

اولین نقدهای بازی Spider-Man 2 که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده، وعده شاهکاری دیگر از استودیو اینسامنیاک گیمز را می‌دهد.

از گیم‌پلی دوازده دقیقه‌ای مراسم پلی استیشن شوکیس گرفته تا تریلر جدید نمایش داده شده با محوریت شهر نیویورک، دنباله Marvel’s Spider-Man 2 رسما به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری تبدیل شده که ماه آینده به‌صورت انحصاری کنسول برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. اکنون به‌دنبال رونمایی استودیو اینسامنیک گیمز و سونی از پیش‌ نمایش‌ و گیم‌پلی‌های جدید، موجی از اولین نقدهای بازی Spider-Man 2 در توییتر منتشر شده و هیجان طرفداران و دوست داران بازی‌های ویدیویی را دوچندان کرده است.

جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه‌کننده و مجری رویداد The Game Awards که یکی از چهره‌های آشنا در صنعت بازی‌های ویدیویی است، معتقد است که این دنباله پتانسیل تبدیل شدن به بهترین بازی‌ ابرقهرمانی تاریخ را دارد.

بعد از سه ساعت بازی کردن، هیجان من دوچندان شده است. اینسامنیاک چیزی را ارائه کرده که پتانسیل تبدیل شدن به بهترین بازی‌ ابرقهرمانی تاریخ را دارد. گیم‌پلی بازی بسیار روان است، جزئیات و گرافیک چشم نواز است و مبارزات نیز به‌شدت مهیج و درگیر کننده است. واقعا تا اینجای کار تحت تاثیر قرار گرفته‌ام.

وب‌سایت GameRiot با اشاره به این که “همه چیز بزرگتر و بهتر است”، هیجان و رضایت خود را ابراز کرد.

هیچ کلمه‌ای نمی‌تواند هیجان و رضایتم را توصیف کند. همه چیز بزرگتر و بهتر شده و هیچ خبری از محدودیت نیست. حرفم باور کنید، بازی Spider-Man 2 بی‌نظیر است.

ژرمن لوسیه (Germain Lussier) از کانال یوتیوب Gizmodo تضمین می‌کند که جدیدترین اثر اینسامنیاک گیمز می‌تواند از پس انتظارات بربیاد.

بعد از چند ساعت بازی کردن، بسیار مطمئن هستم که جدیدترین اثر استودیو اینسامنیاک گیمز نه‌تنها بهترین انحصاری پلی استیشن است، بلکه بهترین بازی ابرقهرمانی در تاریخ است. تضمین می‌کنم این بازی به‌راحتی انتظاراتتان را برآورده می‌کند.

کریستوفر درینگ (Christopher Dring)، یکی از خبرنگارها اظهار داشت که فضای بازی دارک‌تر شده اما همچنان آن شور و ذوق بازی‌های اسپایدرمن را دارد. به‌گفته‌ او عادت کردن به مکانیک‌های جدید پیمایش کمی دشوار است اما از طرفی یکی از بهترین و بزرگترین تغییرات بازی است.

فضای بازی دارک‌تر شده اما خوشبختانه همچنان آن شور و ذوق عناوین پیشین را دارد. نمی‌دانم چرا ولی کمی طول کشید تا به مکانیک‌های جدید تاز زدن عادت کنم اما یا این حال می‌توان با اطمینان بگویم که مکانیک‌های جدید مثل Web Wings یکی از بهترین و بزرگترین تغییرات بازی است. در مجموع من عاشق Spider-Man 2 شدم.

یوتیوبری معروف به‌نام هالو پوینت (Hollow Poiint) با اشاره به قابلیت‌های جدید مثل پشتیبانی از قابلیت رهگیری پرتو یا همان ری تریسینگ در تمامی حالت‌ها، بازی Spider-Man 2 را بهترین تجربه نسل بعدی نامید.

هر آنچه از این بازی شنیدید را باور کنید. دنباله Spider-Man 2 با استفاده از قدرت کامل کنسول پلی استیشن 5 که یکی از بزرگترین مواردش پشتیبانی از قابلیت رهگیری پرتو یا همان ری تریسینگ در تمامی حالت‌ها است، رسما بهترین تجربه نسل بعدی گیمینگ محسوب می‌شود.

برد شانکار (Brad Shankar) از رسانه خبری Mobile Syrup با اشاره به وسعت غیرقابل توصیف نقشه، جدیدترین اثر اینسامنیاک گیمز را یکی از بهترین بازی‌های ابرقهرمانی تاریخ خواند.

دمو سه ساعته اسپایدرمن بی‌نظیر بود. جدا از کامبت و گرافیک بی‌نقصش، چیزی که توجه من را جلب کرد وسعت غیرقابل توصیف شهر نیویورک بود. شک نکنید این بازی یکی از بهترین عناوین ابرقهرمانی تاریخ است.

دنیای مارولی استودیو اینسامنیاک گیمز آینده درخشانی دارد، چراکه علاوه‌بر این دنباله بی‌نظیر، قراره با بازی انفرادی Wolverine که در رویداد پلی استیشن سال ۲۰۲۱ معرفی شده نیز گسترش یابد. بدون شک همکاری سونی با مارول یکی از بهترین اتفاقاتی است که در صنعت بازی‌های ویدیویی رخ داده است، چراکه پتانسیل خلق دنیایی به‌هم پیوسته مانند دنیای سینمایی مارول را دارد.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

4.1 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا