پرفسور ایکس در فیلم Deadpool 3 حاضر خواهد شد؟

قبل از Logan چه خبر بود؟!

پرفسور ایکس در فیلم Deadpool 3

با اعلام بازگشت پاتریک استوارت (Patrick Stewart) در نقش پروفسور ایکس (Professor X)، حال به نظر می‌رسد که پرفسور ایکس در فیلم Deadpool 3 حاضر خواهد شد.

سال ۲۰۱۷ بود که پیش از اکران فیلم Logan، پاتریک استوارت از نقش پرفسور ایکس و هیو جکمن (Hugh Jackmann) از نقش ولورین (Wolverine) خداحافطی کردند. با این حال، می‌دانیم که استوارت مجددا برای حضور در قامت پروفسور ایکس در فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness بازگشت و از طرفی، حال نیز منتظریم تا هیو جکمن را دوباره در نقش ولورین با فیلم Deadpool 3 ملاقات کنیم.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم Deadpool 3 در دسترس نیست تا بدانیم که چطور ولورین در نقش خود بازمی‌گردد، به جز اینکه این نسخه از این کاراکتر، از جهانی دیگر است و وقایع Logan همچنان با مرگ ولورین دنبال خواهد شد. با این وجود، اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده که طبق آن‌ها، ظاهرا قرار است تا پاتریک استوارد در نقش پرفسور ایکس در فیلم Deadpool 3 حاضر شود.

حضور پروفسور ایکس در فیلم Deadpool 3 و هر پروژه دیگری از MCU ممکن خواهد بود

پاتریک استوارت به تازگی با رسانه Comicbook مصاحبه‌ای داشته و طی آن، اظهار کرده که ظاهرا استودیو مارول (Marvel Studios)، باز هم در آینده قصد دارد تا از او به عنوان ایفاگر نقش پروفسور ایکس استفاده کند. در واقع آن‌ها به پاتریک استوارت گفته‌اند تا «منتظر بماند»، طوری که ظاهرا مشخص نیست پروژه بعدی او در دنیای سینمایی مارول چه فیلمی خواهد بود.

در هر صورت، اگر قرار باشد تا پاتریک استوارت در نقش پروفسور ایکس به دنیای سینمایی مارول بازگردد،‌ نزدیک‌ترین حدس برای ملاقات دوباره با او، در فیلم Deadpool 3 خواهد بود. به هر حال اگر ولورین از یک خط زمانی دیگر برمی‌گردد، قطعا باید اشاره‌هایی را به چارلز اگزاویه (Charles Xavier) و همچنین لوگان داشته باشند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا پروفسور ایکس در فیلم Deadpool 3 حتی در حد چند دقیقه هم که شده، حاضر شود.

به گفته هیو جکمن، فیلم Deadpool 3 در سال‌های پیش از Logan اتفاق می‌افتد و این یعنی در این داستان، همچنان شخصیت‌های ولورین و پرفسور ایکس زنده و در ارتباط با یکدیگر هستند. حال از آخرین فیلم X-Men تا پروژه Logan، سال‌های بسیاری رد شده که معلوم نیست حین آن‌ها چه اتفاقاتی رخ داده است. به همین دلیل نیز Deadpool 3 یکی از بهترین فرصت‌ها برای روایت آنچه که بین دو فیلم گذشته است خواهد بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا