1%
  • 0/10

چرا رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong صورتی است؟

پاسخ به سوالی که ذهن طرفداران را درگیر کرده است

چرا رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong صورتی است؟ ۱۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong

رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong به صورتی تغییر پیدا کرده و باعث شده سوالات متعددی در ذهن طرفداران شکل بگیرد.

وقتی کمپین تبلیغاتی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کرد، یکی از اولین مواردی که همان ابتدا مورد توجه طرفداران قرار گرفت، تغییر رنگ گودزیلا بود. گودزیلا وقتی می‌خواست از نفس اتمی استفاده کرده یا موجی مخرب از خود آزاد کند، بواسطه رنگ آبی می‌درخشید. آبی حالا جای خود را به صورتی داده که چندان به مذاق گروهی از طرفداران خوش نیامده است.

آدام وینگارد (Adam Wingard) مانند Godzilla vs. Kong وظیفه کارگردانی Godzilla x Kong را هم بر عهده داشته است. او در یکی از مصاحبه‌های خود گمانه زنی‌های طرفداران را تایید و اعلام کرد گودزیلا در طول داستان تکامل یافته و نتیجه آن، تغییر رنگ آبی به صورتی و همچنین افزایش قدرتش در برابر دشمنان است. کایجوی محبوب در ماجراجویی جدیدش مقابل تایتان‌های متعددی قرار می‌گیرد.

رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong به سوالی بسیار مهم در میان تبدیل شده و همچنان پاسخی برایش ارائه نشده است. اگر سازندگان بدنبال راهی بودند تا تکامل این تایتان را نشان دهند، می‌توانستند رنگی را انتخاب کنند که با ماهیت خشن و پرابهتش تناسب بیشتری داشته باشد. البته بنظر می‌رسد انتخاب صورتی بعنوان رنگ جدید گودزیلا چندان بی دلیل نبوده است.

رنگ گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong

سریال Monarch: Legacy of Monsters که به فرنچایز مانسترورس تعلق دارد، لوکیشنی جدید به نام محور موندی (Axis Mundi) را معرفی کرد که مابین زمین توخالی و سطح زمین است. زمان در محور موندی عملکرد متفاوتی داشته و تایتان‌ها در آنجا آزادانه پرسه می‌زنند. همچنین در آنجا شاهد رعد و برق‌هایی به رنگ صورتی هستیم.

گروهی از طرفداران احتمال می‌دهند گودزیلا با استفاده از انرژی‌ای که در محور موندی وجود دارد تکامل یافته و به همین دلیل، رنگش از آبی به صورتی تغییر یافته است. در حال حاضر نمی‌توان این فرضیه را رد یا تایید کرد و باید منتظر اکران عمومی ماند؛ زیرا با رخ دادن این اتفاق بدون شک به همه سوالات درباره تغییر ظاهر گودزیلا پاسخ داده خواهد شد.

فیلم Godzilla x Kong از ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل) راهی سینماها می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments