1%
  • 0/10

اولین تصاویر از ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی فاش شد

این بار به رنگ سفید

اولین تصاویر از ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی فاش شد ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ کنسول‌های بازی کپی لینک
ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی

اولین تصاویر از ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی فاش شد که ظاهر سفید رنگ کنسول را نشان می‌دهد.

حدود چهار سال از عرضه ایکس باکس سری ایکس به بازار می‌گذرد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، نیمه اول چرخه عمر این کنسول به پایان رسیده و مایکروسافت برنامه‌هایی برای نیمه دوم در نظر دارد. در همین راستا، ظاهرا یکی از این برنامه‌ها، ارائه مدل دیجیتالی ایکس باکس سری ایکس با تغییرات جزئی است.

اگر خاطرتان باشد، چند ماه پیش بود که رسانه اکس‌پوتر در گزارشی اعلام کرد که مایکروسافت مشغول ساخت کنسول دیجیتالی Xbox Series X (بدون درایو نوری) است. به گفته این منبع، کنسول از نظر مشخصات سخت‌افزاری تفاوتی با مدل فعلی ندارد، اما عملکرد سیستم خنک‌کننده و هیت سینک آن بهتر بوده و از همه مهم‌تر، رنگ دستگاه سفید خواهد بود.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی قبل رسانه مزبور تصاویری از کنسول دیجیتالی Xbox Series X را به اشتراک گذاشت که ادعای پیشین خود را تایید می‌کند. در واقع، این کنسول بدون دیسک درایو بوده و اگرچه از نظر ظاهری تفاوتی با مدل استاندارد ندارد، اما این بار با یک کنسول سفید رنگ روبه‌رو هستیم.

اکس‌پوتر در ادامه گزارش خود اذعان داشت که این کنسول در بازه ژوئن تا جولای سال جاری میلادی (خرداد تا مرداد ماه پیش‌رو) روانه بازار خواهد شد. دقت داشته باشید که شرکت مایکروسافت هنوز این ادعاها را تایید نکرده و صحت اظهارات فوق همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اگر این گمانه‌زنی‌ها صحت داشته باشند، انتظار می‌رود که ردموندی‌ها در آینده نزدیک از مدل دیجیتالی کنسول ایکس باکس سری ایکس پرده بردارد.

در همین حین، بهتر است بدانید که در روزهای گذشته کیت توسعه‌دهنده جدید کنسول ایکس باکس برای استفاده در کشور کره جنوبی، تاییدیه لازم را از سوی آژانس ملی تحقیقات رادیویی آن کشور دریافت کرد. با استناد بر اسناد لو رفته، این کیت دارای شماره مدل ۲۰۸۹ بوده که احتمالا مربوط به همان مدل بدون دیسک درایو می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments