1%
  • 0/10

زمان انتشار تریلر فیلم Joker 2‌ مشخص شد

تاد فیلیپس از سوال تکراری خسته شده است!

زمان انتشار تریلر فیلم Joker 2‌ مشخص شد ۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
زمان انتشار تریلر فیلم Joker 2‌

تاد فیلیپس که فیلمنامه نویس و فیلمسازی آمریکایی است، زمان انتشار تریلر فیلم Joker 2‌ را در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام فاش کرده است.

فیلم Joker که حدوداً پنج سال پیش اکران شد و به فروشی یک میلیارد دلاری دست یافت، حواشی زیادی را برای دست اندرکارانش به همراه داشت. تعدادی از کارشناسان احتمال می‌دادند محصول جدید استودیو وارنر و دی سی باعث افزایش جرم و جنایت در جوامع مختلف شود؛ نگرانی‌هایی که بی مورد بوده و هرگز چنین اتفاقی رخ نداد.

با وجود حواشی زیاد، قسمت دوم فیلم جوکر ساخته شده و در حال حاضر با نام Joker: Folie à Deux شناخته می‌شود. تاد فیلیپس (Todd Phillips) که قسمت اول را کارگردانی کرده بود، برای وظیفه‌ای مشابه بازگشته و واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) برای دومین بار آرتور کری را به تصویر کشیده است. البته این شخصیت در تازه‌ترین ماجراجویی خود تنها نبوده و هارلی کویین همراهی‌اش خواهد کرد.

تاد فیلیپس به مناسبت فرا رسیدن روز ولنتاین پستی را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. همین اتفاق بهانه‌ای برای یکی از طرفداران شد تا سوالی را درباره زمان انتشار تریلر فیلم Joker 2‌ مطرح کند. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی هم در پاسخ بازه انتشار را فاش کرده که فاصله زیادی با آن نداریم:

این سوال را زیاد از من می‌پرسند. فیلم در اکتبر اکران می‌شود. بنابراین، اولین تیزر ما تا قبل از اواسط آوریل [مصادف با ۱۳ فروردین الی ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۳] منتشر نخواهد شد.

رویداد سینماکان در بازه زمانی ۸ الی ۱۱ آوریل (مصادف با ۲۰ الی ۲۳ فروردین) برگزار شده و احتمال دارد وارنر اولین تیزر فیلم Joker 2 را در آنجا به نمایش بگذارد. طبق اطلاعات موجود، استودیو آمریکایی قصد دارد در تاریخ ۹ آوریل (مصادف با ۲۱ فروردین ماه) پنل خود را با محوریت آثار جدیدش برگزار کند.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۵ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینما خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments