منتظر چه چیزهایی در فصل اول Call of Duty Warzone Pacific باشیم؟

وارزون بهشت می‌شود!

فصل اول Call of Duty Warzone Pacific

پایان وردانسک فرا رسیده و بازی Call of Duty Warzone Pacific و فصل اول آن به زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. به گفته اکتیویژن سورپرایزهای ویژه‌ای از کالدرا در راه است.

طرفداران بازی Call of Duty Warzone بیش از آن چیزی که فکرش را می‌کردند صبر کردند، با این حال صبر آن‌ها به زودی با نقشه جدید Caldera و Warzone Pacific پاسخ داده خواهد شد. کمتر از یک هفته تا آغاز فصل اول Warzone Pacific باقی مانده و طرفداران انتظارات بسیاری از اکتیویژن دارند. همانطور که پیش‌تر مطالعه کرده‌اید، نقشه بخش وارزون به طور کامل تغییر یافته و تغییرات عمده‌ای در این بازی مشاهده خواهیم کرد و البته شاهد فصلی تازه در این بازی نیز خواهیم بود.

پیش از هرچیز بهتر است نگاهی دوباره به نقشه Caldera داشته باشیم که به جای Verdansk وارد بازی خواهد شد. منطقه وردانسک مدت زمان زیادی کاربران را سرگرم کرد و البته وجود مکرر آن باعث خستگی بسیاری شد و انتشار نقشه جدید در این بازی خود به تنهایی دلیلی عالی برای جشن گرفتن است. ولی Warzone Pacific تنها به نقشه جدید ختم نشده و حال ما شاهد وجود بیش از ۴۰ اسلحه جدید، همراه با مدها، وسایل نقلیه، قراردادهای درون بازی، رویدادها و بسیاری چیزهای جدید دیگر خواهیم بود که عطش ما برای برپایی جشن در این بازی را بیش از پیش می‌کند.

اگر جز کاربران فعال بازی Call of Duty Warzone باشید، احتمالا یکی از بزرگ‌ترین گله‌های شما تجربه نقشه وردانسک برای مدتی نزدیک به دو سال است و تغییر این رویه بدون شک باعث خوشحالی شما و بسیاری دیگر از طرفداران می‌شود. نقشه Caldera در تاریخ ۹ دسامبر، برابر با ۱۸ آذر ماه برای عموم عرضه خواهد شد، ولی کاربران بازی Call of Duty Vanguard یک روز زودتر و در تاریخ ۱۷ آذر ماه به این نقشه دسترسی می‌یابند. البته این وقفه یک روزه به معنای دست خالی ماندن سایر کاربران کالاف دیوتی وارزون نبوده و آن‌ها می‌توانند به تجربه نقشه Rebirth Island بپردازند و خود را برای کالدرا آماده کنند.

حال که کمتر از یک هفته تا پایان وردانسک باقی مانده، شما می‌توانید به تجربه مد The Last Hours of Verdansk (آخرین ساعات وردانسک) پرداخته که طی آن اتفاقات جالبی رخ داده و البته مثل همیشه جوایزی را برای شرکت در آن دریافت خواهید کرد. بدون شک بسیاری از کاربران موافق گذشتن تاریخ مصرف نقشه وردانسک بوده و شوق بسیاری برای تجربه نقشه‌ای تازه در وارزون دارند و البته مطمئن هستیم که در آینده دلمان برای وردانسک تنگ خواهد شد. پس زمانش رسیده آخرین خداحافظی را با وردانسک داشته باشیم. در پایان، نباید از انتشار سیستم آنتی چیت جدید و پیشرفته با نام Ricochet گذر کرد.

بازی Call of Duty Warzone Pacific به زودی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره نقشه کالدرا چیست؟ به نظر شما این نقشه بهتر از نقشه پیشین یعنی وردانسک ظاهر خواهد شد؟ منتظر نظرات شما درباره کالدرا و البته خاطرات شما از وردانسک هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا