1%
  • 0/10

خلاصه داستان قسمت‌های فصل دوم What If رسماً منتشر شد

از معرفی قهرمانی جدید تا اتحاد انتقامجویان در قرن هفدهم

خلاصه داستان قسمت‌های فصل دوم What If رسماً منتشر شد ۰ ۰۵ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
قسمت‌های فصل دوم What If

استودیوی مارول ساعاتی قبل خلاصه داستان قسمت‌های فصل دوم What If را بطور رسمی منتشر کرد تا مخاطبان بدانند قسمت‌های باقی مانده درباره چه موضوعی خواهند بود.

همانطور که وعده داده شده بود، دیزنی پلاس روند پخش فصل دوم سریال What If را از سه روز پیش آغاز کرد و تا به این لحظه چهار قسمت منتشر شده است. مارول و سرویس استریم آمریکایی بنا به دلایلی تصمیم گرفته‌اند سیاست قدیمی خود پیرامون پخش هفتگی را کنار گذاشته و قسمت‌های جدید این سریال انیمیشنی را بصورت روزانه پخش کنند.

قسمت اول روی نبیولا و پیوستنش به نوا کورپس، قسمت دوم روی حمله پیتر کوییل به زمین، قسمت سوم روی هپی هوگان و نجات کریسمس و قسمت چهارم هم روی تقابل مرد آهنی (Iron Man) و گرندمستر تمرکز دارد. مارول اخیراً خلاصه داستان قسمت‌های فصل دوم What If را بطور کامل منتشر کرده تا مخاطبان بدانند پنج قسمت باقی مانده حول محور چه موضوعی می‌چرخند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید:

قسمت ششم: What If… Kahhori Reshaped The World

پس از اینکه نیروهای کشورگشا به قبیله‌اش حمله می‌کنند، یک زن جوان از موهاک [گروهی از سرخپوستان] به داخل دریاچه ممنوعه‌ای قدم می‌گذارد که قدرتش را از تسراکت می‌گیرد. او می‌خواهد افرادی را از جهان‌های آسمانی استخدام کرده تا به او در نجات مردم قبیله‌اش کمک کنند.

قسمت هفتم: What If… Hela Found The Ten Rings

اودین که از خونخواهی هلا خسته شده، تصمیم می‌گیرد قدرت‌های دخترش را گرفته و او را به سیاره زمین تبعید کند. وقتی در چین باستان فرود می‌آید، نیروی فریبنده و اغواکننده ده حلقه باعث می‌شود جنبه تاریک الهه مرگ بار دیگر بیدار شود.

قسمت هشتم: What If… The Avengers Assembled In 1602

وقتی کاپیتان کارتر به دوره ملکه الیزابت فرستاده می‌شود که ابرقهرمانان مدرن MCU در آن حضور دارند، باید عامل این ناهنجاری زمانی را کشف کرده و ببیند چه چیزی بسیاری از ابرقهرمانان و شرورها را به سال ۱۶۰۲ میلادی آورده است.

قسمت نهم: What If… Strange Supreme Intervened

وقتی کاپیتان کارتر با دوستی قدیمی خود متحد می‌شود تا قاتل شریری را دستگیر کند که ترس را به جان مولتی ورس انداخته، متوجه می‌شود بزرگترین تهدید برای موجودیت جهان بسیار نزدیکتر از چیزی است که گمان می‌کرد.

همانطور که گفته شد، دیزنی پلاس هر روز یک قسمت از فصل دوم سریال وات ایف را پخش می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments