حمله زامبی‌ها در کلیپ قسمت پنجم What If

بروس بنر هم در داستان حضور دارد

مارک رافلو بازیگر نقش هالک در دنیای سینمایی مارول ساعاتی قبل نخستین کلیپ قسمت پنجم What If را در صفحه توییتری خود به اشتراک گذاشت.

مارول کامیکس محصولات متنوعی دارد که یکی از آن‌ها تحت عنوان What If شناخته می‌شود. این اثر نخستین بار در فوریه سال ۱۹۷۷ میلادی به بازار آمد و سعی دارد به یک پاسخ بسیار مهمی دهد: چه می‌شد اگر اتفاقات خط زمانی اصلی به گونه دیگری رقم می‌خوردند؟ استودیو مارول که به دنبال گسترش فرنچایز Marvel Cinematic Universe بود، چند سال پیش تصمیم گرفت یک اقتباس سریالی بر اساس کمیک بوک مزبور بسازد. فصل اول با استفاده از انیمیشن و به صورت آنتالوژی ساخته شده و تاکنون چهار قسمت از آن در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. قسمت پنجم هم امروز منتشر می‌شود تا علاقه‌مندان بتوانند پای تماشایش بنشینند.

مارول و دیزنی پلاس معمولا خلاصه داستانی از قسمت‌های What If ارائه نداده و تنها موضوع کلی آن‌ها را فاش می‌کنند؛ گزاره‌ای که برای قسمت پنجم هم صدق می‌کند. طبق اندک اطلاعات موجود، مخاطب حین تماشای این قسمت شاهد شیوع یک ویروس مرگبار و تبدیل مردم به زامبی‌ها خواهد بود. نکته جالب ماجرا اینجا است که تعدادی از اعضای تیم انتقامجویان مانند کاپیتان آمریکا، آیرون من و هاکای هم به زامبی تبدیل می‌شوند. در ضمن، سازندگان فاش کرده بودند مرد عنکبوتی و سرباز زمستان هم در داستان حضور دارند.

مارک رافلو (Mark Ruffalo) بازیگر نقش بروس بنر/هالک در دنیای سینمایی مارول است. او ساعاتی قبل نخستین کلیپ قسمت پنجم What If را از طریق حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت. این ویدیو ۸۰ ثانیه زمان داشته و از لحاظ زمانی در ابتدای Avengers: Infinity War روایت می‌شود. بروس بنر به بیرون از ساختمان آمده و در اوج ناباوری با خیابان‌های خلوت روبرو می‌شود. در همین حین، ابونی ناو و کال آبسیدین از راه رسیده و قصد دارند به مقابله با بروس بپردازند. بروس در ادامه سعی می‌کند هالک را متقاعد کرده و کنترل را بدست بگیرد اما موجود سبز رنگ از این کار سر باز می‌زند.

در شرایطی که به نظر می‌رسد بروس بنر فاصله کوتاهی با مرگ دارد، یک پورتال ظاهر شده و سه شخصیت از جمله آیرون من و دکتر استرنج از آن خارج می‌شوند. آن‌ها به مقابله با نیروهای تانوس پرداخته و شکستشان می‌دهند. بروس بنر از سبک مبارزه انتقامجویان متوجه نکته عجیبی می‌‌شود. او دقت بیشتری به خرج داده و پی می‌برد هم‌تیمی‌هایش حالا به زامبی تبدیل شده‌اند.

اگر تریلرها و ویدیوهای تبلیغاتی پیشین What If را تماشا کرده باشید، باید به یاد بیاورید پیتر پارکر حین مبارزه با دشمنان خود شنل دکتر استرنج را به تن دارد. به لطف کلیپی که مارک رافلو به اشتراک گذاشته، دلیل این اتفاق فاش شده است. دکتر استرنج حالا به همین زامبی تبدیل شده و شنل احتمالا به امید یافتن راهی برای درمان به مرد عنکبوتی پیوسته است؛ زیرا پیتر پارکر در این خط داستانی به عنوان یک شکارچی زامبی شناخته می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، قسمت پنجم What If امروز در دسترس مشترکان سرویس استریم دیزنی پلاس قرار گرفته و قسمت پایانی هم دقیقا یک هفته دیگر از راه می‌رسد. در ضمن، این اثر برای فصل دوم تمدید شده و احتمالا سال آینده میلادی بازمی‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا