بازیگران Back to the Future چه نظری درباره‌ی ساخته شدن قسمت چهارم دارند؟

آیا ماجراجویی‌های مارتی سرانجام ادامه می‌یابد؟

بازیگران Back to the Future

جیمز تولکان و کلودیا ولز بازیگران Back to the Future در مصاحبه‌ی اخیر خود نظرشان را درباره‌ی ساخته شدن قسمت چهارم این فرنچایز اعلام کردند.

رابرت زمیکس (Robert Zemeckis) که در میان بسیاری از مخاطبان ایرانی با Forrest Gump شناخته می‌شود، سال ۱۹۸۵ میلادی Back to the Future را روی پرده‌ی نقره‌ای برد که ضمن دریافت بازخوردهای مثبت، به پرفروش‌ترین فیلم سال تبدیل شد و به شهرتی جهانی دست یافت. ثبت چنین موفقیت‌هایی، یونیورسال پیکچرز و زمیکس را به سمت ساخت قسمت‌های دوم و سوم سوق داد. فیلمبرداری این آثار، پشت سر هم صورت گرفت و به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ به سینما رفتند. اگرچه نتوانستند موفقیت‌های قسمت نخست را تکرار کنند اما رقم‌های قابل‌توجهی را در باکس آفیس به ثبت رساندند.

جیمز تولکان (James Tolkan) و کلودیا ولز (Claudia Wells) بازیگران Back to the Future چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه‌ی Wizard World انجام دادند. در بخشی از گفتگو سوالی پیرامون قسمت چهارم این فرنچایز و احتمال ساختش پرسیده شد. تولکان بازیگر نقش مدیر مدرسه در پاسخ گفت:

همیشه صحبت‌هایی درباره‌ی بازگشت رابرت زمیکس و ساختن قسمت چهارم وجود داشته است. به نظر من، این فرنچایز به پایان خود رسیده است [و نباید ادامه یابد]. تیم تولید و بازیگران از ساخته شدن سه فیلم رضایت کامل دارند.

کلودیا ولز که نقش معشوقه‌ی مارتی مک‌فلای را ایفا کرد، صحبت‌های مشابهی را انجام داده است. طبق گفته‌های او، باب گیل (Bob Gale) تهیه‌کننده‌ی فرنچایز Back to the Future هم تمایلی به ساخت قسمت چهارم ندارد:

باب گیل کوچک‌ترین شکی نسبت به تصمیمش نداشته و نمی‌خواهد قسمت چهارم را بسازد.

او در ادامه گفت:

یک بار پس از نمایش Back to the Future، من و کریستوفر لوید (Christopher Lloyd) در جلسه‌ی پرسش و پاسخ شرکت کردیم. یکی از مخاطبان Brokeback to the Future (ویدیویی که با ویرایش یکی از تریلرها ساخته شده بود) را نشان داد. سپس، لوید به او نگاه کرد و گفت: همین را Back to the Future IV در نظر بگیرید، چون چنین محصولی به صورت رسمی هرگز ساخته نخواهد شد.

حالا که احتمال ساخت قسمت چهارم Back to the Future رد شده، یک سوال بسیار مهم مطرح می‌شود: آیا نسخه‌ی بازسازی این فرنچایز ساخته خواهد شد؟ به خصوص اینکه استودیوهای هالیوودی طی سال‌های گذشته تمایل بسیاری برای بازگرداندن فرنچایزهای قدیمی‌شان به مرکز توجه‌ها پیدا کرده‌اند. با وجود راه افتادن چنین ترندی، ظاهرا ساخت بازسازی اتفاقی دور از ذهن است؛ زیرا رابرت زمیکس و باب گیل در صحبت‌های قدیمی خود تاکید کرده بودند تمایل و برنامه‌ای برای ساخت بازسازی وجود نداشته و نخواهد داشت.

داستان این فرنچایز حول محور دو شخصیت می‌چرخد که با استفاده از یک خودروی تقویت‌شده می‌توانند در زمان سفر کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا