#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر فصل چهارم سریال Westworld

همه چیز زیر سوال خواهد رفت

تریلر فصل چهارم سریال Westworld در فاصله‌ی کوتاهی با شروع پخش این سریال مورد انتظار از شبکه‌ی HBO منتشر شد.

سریال Westworld کار خود را شش سال قبل شروع کرد و خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین و بهترین آثار شبکه‌ی HBO تبدیل شد. جاناتان نولان و لیسا جوی با وجود همه‌ی کاستی‌ها موفق به خلق اثری شدند که بیننده در جهان خشن و پر از جزئیات آن غرق شده و از تماشایش لذت ببرد. فصل سوم سریال Westworld تعداد قابل توجهی از بینندگان خود را از دست داد اما همچنان در جوار بهترین سریال‌های دهه‌ی اخیر قرار داشت.

تریلر فصل چهارم سریال Westworld اخیرا پخش شده و نوید اتفاقات جذابی را در این هزارتوی پرمعما می‌دهد. سریال وست ورلد از یک پارک تفریحی آغاز و قلمروی خود را تا آرمان‌شهری آینده نگرانه گسترش داد. با این حال با توجه به تریلر می‌توان گفت که قیام و شورشی که از فصل اول توسط دلوراس شروع شد، همچنان ادامه دارد.

تریلر فصل چهارم سریال Westworld

جاناتان نولان و لیسا جوی در ارائه‌ی اطلاعات در مورد داستان فصل چهارم سریال وست ورلد خساست زیادی به خرج داده و هنوز به درستی مشخص نیست که در این فصل با چه چیزی روبه رو خواهیم بود. تریلر رسمی فصل چهارم نیز به جای دادن سرنخ و راهنمایی طرفداران، ده‌ها سوال جدید در ذهن آنها ایجاد کرد.

یکی از موارد تایید شده وجود جهان‌های جدید است که یکی از آنها به احتمال بالا شباهت و وجه اشتراک زیادی با جهان واقعی خواهد داشت. جاناتان نولان تاکنون از صحبت در مورد جزئیات پلات فصل چهارم خودداری کرده اما در طول این سال‌ها اطلاعات جالبی در مورد میزبان‌ها ارائه کرده است. بخشی از مصاحبه‌ی او با ورایتی به شرح زیر است:

وقتی من و لیسا در مورد پلات صحبت می‌کنیم، یکی از چیزهای جذاب برای هر دوی ما این است که شما [بینندگان] قوانین این موجودات و جهانشان را یاد می‌گیرید و از آنجا بیرون می‌آیید. و ما در اکثر مواقع تا پیش از آن جهان بیرون را از دید بیننده پنهان نگه داشته‌ایم.

جاناتان نولان

جاناتان نولان همچنین در مصاحبه‌ی دیگری با رسانه‌ی هالیوود ریپورتر عنوان کرد:

میزبان‌ها دیدگاه و چشم انداز دیگری از مرگ دارند. همیشه چشم انداز وسیع‌تری بوده، دسته‌ی بزرگ‌تری از اهداف وجود دارد. این اهداف در مورد موجودیت هستند. آنها قرن‌ها گسترش یافته‌اند. و این سطح مسحور کننده‌ای از داستان برای ارتباط برقرار کردن است.

جاناتان نولان

پخش فصل چهارم سریال Westworld از روز ۵ تیر ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲) آغاز خواهد شد. از جمله ستارگان این سریال می‌توان به جفری رایت (Jeffrey Wright)، ایوان ریچل وود (Evan Rachel Wood)، تندی نیوتون (Thandiwe Newton) و آرون پال (Aaron Paul) اشاره کرد.

در پایان نظر شما در مورد تریلر فصل چهارم سریال Westworld چیست؟ به نظر شمال فصل چهارم سریال وست ورد می‌تواند ضعف‌های فصل قبلی را جبران و سریال را به روزهای اوج خود باز گرداند؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا