#مهسا_امینی

تریلر جدید سریال Westworld نبرد میان انسان‌ها و ربات‌ها را به تصویر می‌کشد

نخستین تریلر کامل از فصل سوم بالاخره از راه رسید

شبکه‌ی HBO ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Westworld را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این تریلر حدودا سه دقیقه زمان داشته و از نبرد میان انسان‌ها و ربات‌ها خبر می‌دهد.

در شرایطی که سریال Game of Thrones به پایان رسیده و ساخت فصل دوم Watchmen هم بعید به‌نظر می‌رسد، احتمالا مدیران HBO تلاش می‌کنند تا روی سریال Westworld مانور دهند. این سریال درباره‌ی یک پارک تفریحی و شبیه‌ساز زندگی است که انسان‌ها با پرداخت مقدار مشخصی پول وارد آن شده و قادر به انجام هر کاری حتی کشتن هستند؛ زیرا افرادی که در این پاک تفریحی به‌عنوان میزبان حضور دارند، ربات هستند. ربات‌های میزبان به گونه‌ای طراحی شده بودند که کاملا مطیع باشند اما پس از مدتی تعدادی از آن‌ها از آگاهی برخوردار شده و خواهان آزادی و انقلاب می‌شوند.

دلورس در فصل اول Westworld یکی از موسس‌های پارک را مقابل حاضران در مراسم می‌کشد و عملا انقلاب ربات‌ها را علیه اداره‌کنندگان آغاز می‌کند. فصل دوم این سریال علمی تخیلی هم بیشتر تمرکز خود را روی رشد آگاهی ربات‌ها قرار داد اما آن‌طور که باید و شاید مورد توجه‌ طرفداران فصل اول قرار نگرفت؛ آن‌ها معتقد بودند فصل دوم به اندازه‌ی فصل اول جذابیت نداشت. با این حال، این سریال همچنان در لیست انتظار بسیاری از مخاطبان تلویزیون قرار داشته و برای آغاز پخش آن طی ماه‌های آینده لحظه‌شماری می‌کنند. به‌خصوص اینکه در پایان فصل دوم دلورس به خواسته‌ی خود رسید و پارک تفریحی را به مقصد دنیای انسان‌ها ترک کرد.

شبکه‌ی HBO ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Westworld را در فضای مجازی منتشر کرد تا طرفداران برای اتفاقاتی که قرار است در جریان فصل سوم رخ دهد، آماده باشند. با توجه به این تریلر حدودا سه دقیقه‌ای، دلورس پس از ورود به دنیای انسان‌ها طی اتفاقاتی با شخصیت جدید سریال به نام کیلب ملاقات کرده و به همراه او و تعدادی دیگر می‌خواهد جنگی را علیه انسان‌ها آغاز کند. در این میان، شخصیت میو هم ماموریت می‌یابد تا دلورس را پیدا کرده و او را قبل از پیچیده شدن اوضاع به قتل برساند. از نکات جالب فصل سوم، بازگشت میو است؛ زیرا او در جریان فصل دوم، زندگی خود را فدا کرده بود. حال باید منتظر و ماند دید بازگشت او چگونه به تصویر کشیده می‌شود.

اواسط آذر تیزری از فصل سوم سریال Westworld منتشر شده بود که به معرفی اینسایت می‌پرداخت. این شرکت در حوزه‌ی تکنولوژی فعالیت کرده و مدیریت آن را فردی به نام دمپسی سنیور بر عهده دارد. در آن تیزر گفته شده بود اینسایت قادر به کنترل آب و هوا بوده و می‌تواند غیرقابل‌حل‌ترین مشکلات زندگی را تحلیل کرده و راه حلی برای آن‌ها پیدا کند. در ظاهر، شرکت اینسایت اهداف بشردوستانه‌ای را دنبال می‌کند اما احتمالا این‌طور نیست؛ زیرا کلمه‌ی Incite در زبان انگلیسی «تشویق یک فرد به انجام عملی خشونت‌آمیز یا ناخوشایند» تعریف شده است. تاکنون اطلاعاتی درباره‌ی نقش این شرکت در جریان اتفاقات فصل سوم منتشر نشده اما می‌توان حدس زد رقیب شرکت دلوس دستینیشنز (سازنده‌ی پارک تفریحی) باشد.

بازیگران شناخته شده‌ای در سریال علمی تخیلی HBO نقش‌آفرینی می‌کنند که برای مثال می‌توان به ایوان ریچل وود (Evan Rachel Wood) در نقش میو، تندی نیوتون (Thandie Newton) در نقش میو، جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش برنارد و آرون پاول (Aaron Paul) در نقش کیلب اشاره کرد. فصل سوم سریال Westworld از تاریخ ۲۵ اسفند (مصادف با ۱۵ مارس) پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا