رکورد سریال ونزدی پس از شش هفته توسط جینی و جورجیا شکسته شد

سایه بزرگ ونزدی کنار رفت

رکورد سریال ونزدی

بالاخره پس از پنج هفته صدرنشینی با رکورد سریال ونزدی در نتفلیکس (Netflix)، حال مجموعه تلویزیونی Ginny And Georgia جایگزین آن شده است.

بدون شک از سریال Wednesday بین سایر آثار نتفلیکس، به عنوان یکی از موفق‌ترین‌هایی یاد می‌شود که توانست در همان هفته‌های ابتدایی، رکوردهای مختلفی را بشکند و حتی در میزان بازدید هفتگی و ماهانه، سریال محبوبی مانند Stranger Things را رد کند. با این حال اخیرا پس از گذشت ۶ هفته از سلطنت ونزدی بر میزان بازدید هفتگی سریال‌های نتفلکیس، اینبار رقیب تازه‌ای ظاهر شده که جایگاه اول را از آن خود کرده و Wednesday را پشت سر گذاشته است.

سریال Ginny And Georgia که به تهیه‌کنندگی کلیر والند (Claire Welland) ساخته شده، داستان مادری ۳۰ ساله را روایت می‌کند که از گذشته پر از جرم خود فرار کرده و قصد دارد تا یک زندگی عادی را برای دخترش جینی فراهم کند. فصل اول این سریال حدود دو سال پیش پخش شده بود، اما حال که سیزن دوم آن به صورت زنده از نتفلیکس پخش شده، ظاهرا توانسته است تا در میزان محبوبیت، سریال ونزدی را هم پشت سر بگذارد و جایگاه اول پربازدیدترین سریال هفته را از آن خود کند.

رکورد ونزدی تنها به دست جینی و جورجیا شکسته نشده است!

طی هفته ششم، آمار شبکه نتفلیکس تغییرات بسیاری را در سه رتبه اول شامل شد که یکی از مهم‌ترین‌های آن، پایین آمدن جایگاه سریال Wednesday از رتبه اول بود. سریال جینی و جورجیا در فصل دوم موفق شد تا رکورد ونزدی را بشکند، اما دلیل محبوبیت آن شاید به دلیل تازه منتشر شدن آن باشد. به هر حال مدتی است که از پخش سریال محبوب ونزدی می‌گذرد و شش هفته برای شکسته شدن رکورد آن کافی است.

اما جدای از این موارد، شاید دلیل دیگری که سریال جینی و جورجیا توانست تا از سد ونزدی بگذرد، این باشد که حال ما شاهد فصل دوم آن هستیم. این یعنی علاوه بر افرادی که تازه به تماشای این سریال می‌نشینند، حال بینندگان دیگری هم به جمع اضافه می‌شوند که فصل اول را دنبال می‌کرده و مشتاق ادامه داستان در سیزن دوم بوده‌اند. با این وجود، باید بدانید که سریال Ginny And Georgia تنها مجموعه تلویزیونی نیست که موفق شده تا ونزدی را از جایگاه اول دور کند.

سریالی تحت عنوان Kaleidoscope نیز به تازگی توسط نتفلیکس منتشر شده که داستانی درباره یک ماجرای دزدی ۷ میلیارد دلاری را روایت می‌کند. نقطه قوت این سریال که باعث شده تا بینندگان بسیاری سراغ آن بروند این است که شما به هر ترتیبی که بخواهید می‌توانید قسمت‌های آن را تماشا کنید و باز هم در انتها به یک جمع‌بندی نسبتا خوب در داستان برسید! این ویژگی یکی از دلایل مهم برای محبوبیت این سریال است که باعث شده تا پس از فصل دو Ginny And Georgia، در جایگاه دومین سریال پربازدید تلویزیونی نتفلیکس، در هفته دوم قرار بگیرد.

در حال حاضر فصل اول سریال Wednesday در شبکه نتفلیکس در دسترس قرار دارد و به زودی روند ساخت سیزن دوم این مجموعه تلویزیونی در دست ساخت قرار خواهد گرفت.

4.3 56 آراء
امتیاز مطلب

guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا