بازیگر اصلی سریال ونزدی این نقش را قبول نکرده بود!

جور دیگری نمی‌توان متصور شد

بازیگر اصلی سریال ونزدی

با توجه به اینکه این سریال در مدتی کوتاه به موفقیتی عظیم رسید، به نظر می‌رسد که بازیگر اصلی سریال ونزدی خیلی درست انتخاب شده است. این سری با محوریت ونزدی آدامز (Wednesday Addams) و کارگردانی تیم برتون (Tim Burton) به عنوان یک بازسازی برای فیلم The Addams Family عمل می‌کند. چون در این بازسازی نسبت به بقیه فیلم‌های The Addams Family ونزدی بزرگتر شده، جنا اورتگا (Jenna Ortega) یک انتخاب عالی برای بازی در نقش ونزدی آدامز بوده و در آکادمی Nevermore به بهترین نحو توانست در کنار سری جدیدی از بازیگران ایفای نقش کند. 

همچنین بقیه اعضای خانواده شامل مورتیشیا (Morticia) با بازی کاترین زتا جونز (Catherine Zeta-Jones)، گومز (Gomez) با بازی لوئیس گوزمن (Luis Guzman)، عمو فستر (Uncle Fester) با بازی فرد آرمیسن (Fred Armisen) و پاگزلی (Pugsley) با بازی ایزاک اوردونز (Isaac Ordonez) هم حضوری پررنگ دارند. این سریال، توسط مایلز میلار (Miles Millar) و آلفرد گاف (Alfred Gough) ساخته شده و تیم برتون علاوه بر اینکه کارگردانی چهار قسمت اول را بر عهده داشت، به عنوان مدیر تولید به ساخت این سریال کمک بسیاری کرد. میلار در مصاحبه با رسانه NetflixQueue اعلام کرد که از اولین روز شروع ساخت، قرار بوده که اورتگا تنها گزینه برای بازی در نقش ونزدی باشد:

من و آلفرد برای اولین بار، جنا رو توی یه جلسه Zoom دیدیم. اون زمان در حال فیلمبرداری یه فیلم ترسناک اونور دنیا توی نیوزیلند بود. با اینکه واقعا بخاطر شب بیداری خسته بود، می‌دونستیم که خیلی خاصه.

تیم برتون هم موافقت خود را اعلام کرد و گفت که یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت سریال، انتخاب بازیگر درست بوده و حتی نمی‌توانسته کسی دیگر را بجای جنا اورتگا در نقش ونزدی تصور کند:

مهم نیست چقدر خوب فیلم رو می‌نوشتیم، اگه ونزدی رو درست انتخاب نمی‌کردیم همه چیز از اول اشتباه از آب در میومد. نمیتونم بازیگر دیگه‌ایی رو بجای اورتگا تصور کنم. اون می‌تونه بدون حرف زدن، منظور رو برسونه.

تیم ساخت سریال ونزدی، به طور مشخصی اورتگا را به عنوان بازیگر اصلی سریال ونزدی انتخاب کرده بود، ولی بنا بر گفته این ستاره نوظهور هالیوود تصمیم او برای بازی در این نقش یک بله سریع نبود و مدتی به رد کردن آن فکر می‌کرد:

اولش خیلی دودل بودم، حتی چند باری هم تقریبا رد کردم چون به نظرم توانایی شو نداشتم. ولی شبکه نتفلیکس خیلی روی این مسئله که باید بازیگر نقش لاتین باشه پافشاری می‌کرد و برام جالب بود و عالوه بر اون، زمینه‌ایی برای حضور من بود. بعد از ساخت متوجه شدم که ونزدی جزو معدود کاراکترای لاتینه که تونسته به این قدرت و محبوبیت برسه و خیلی خوشحالم کرد.

فصل اول سریال ونزدی منتشر شده و هنوز تاریخی برای انتشار فصل دوم اعلام نشده است.

4 58 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا